Wpis z mikrobloga

Nie tak dawno świętowaliśmy przebicie 34k a to cały czas rośnie :) (dziś 37,5k)
Dziś jesteśmy w okolicach poziomu z okresu lockdownów. Szybko to idzie, a niedługo wakacje :P

Na portalach pełno ogłoszeń z dopiskiem "Dostępne od Zaraz" XD, a koszty i ratka cisną :)
Pięknie jest patrzeć na tą rozpacz XD

#nieruchomosci #kredythipoteczny #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie
pastibox - Nie tak dawno świętowaliśmy przebicie 34k a to cały czas rośnie :) (dziś 3...

źródło: wynajem

Pobierz
  • 64
@pastibox
Wy żyjecie w jakiejś alternatywnej rzeczywistości xD która sami sobie kreujecie. Na rynku najmu jest stabilnie, dalej jest bonanza, nawet jeśli ona się powoli stabilizuje to nie ma mowy o żadnym krachu. Ceny najmu przez ostatnie dwa lata poszły spokojnie o 30-40% w górę, obecnie 3-pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia moja żona wynajmuje za chyba 4800 - to tyle co miniratka na 500k.
@pastibox: chyba kluczowa będzie rekrutacja na studia i czy nie zdarzy się jakiś krach po drodze. Jak rodziców nie będzie stać na wynajem mieszkania, to pewnie albo sporo ludzi zrezygnuje ze studiów, albo będą dojeżdżać, albo mieszkać po 8 osób w jednym mieszkaniu.

moja żona wynajmuje za chyba 4800


@hurin:

wyrazy wspuczucia. czemu to robi? hotel jej wyjdzie taniej. I posprzątają w cenie.
@Corrny: U mnie tak samo - w 2020 wynajęłam mieszkanie za 1800 plus czynsz. Dzisiaj 2300 plus czynsz, bo właściciele podnieśli cenę. Chciałam pomyśleć o zmianie na coś trochę większego i ceny ofertowe podobnych mieszkań jak "moje" obecne w podobnej lokalizacji spokojnie 3500 plus czynsz.
Nadal 35 metrów w centrum Wawy kosztuje mniej-więcej tyle co dwie najniższe krajowe. I jakoś nie wierzę, że ludzie z cen ofertowych OLX 3500 schodzą na
@Corrny
@caslin
@pastibox

sami zadajecie sobie pytanie i sami na nie odpowiedacie...

Odstrzelone ceny ofertowe napotkaly opor rynku co skutkuje wzrostem ilosci jakze potrzebnych na gwalt rzeszom bezdomnych mieszkanek. Niby jest potezny glod, a oferta rosnie - no oki. Moze to byc skutek ciagle naplywu nowych kurnikow inwestycyjnych budowanych na fali szalu 2 lata temu i teraz oddawanych od uzytku (czy ogolnie przy tych cenach co niekotrzy przemysleli sprawe i jednak zaczeli
a ceny #!$%@? w kosmos dalej


@razor172: zdradze ci tajemniece, tylko nie mow innym. mozna sie targowac, najpierw taki osobnik mysli ze chcesz mu zone zgwalcic a tydzien pozniej sam ci sa przysyla za taka stawke jaka chcesz.