Wpis z mikrobloga

To tak wspieracie polskich przedsiębiorców? Tak wspieracie polski biznes? Jak w ogóle śmiecie śmieć!!! xDDD

Niezadowolona klientka smażalni ryb w Ustce pokazała na Facebooku zdjęcie rachunku opiewającego na ponad 170 zł. Jej post nagłaśniający sprawę zyskuje coraz większą popularność w sieci.


#januszebiznesu #kapitalizm #bekazpodludzi
Więcej: http://buzz.gazeta.pl/buzz/7,156947,23733636,za-obiad-z-rybka-w-ustce-klientka-zaplacila-ponad-170-zl-podali.html
xandra - To tak wspieracie polskich przedsiębiorców? Tak wspieracie polski biznes? Ja...

źródło: comment_J8oHXZsG6UuiLXafqZr1rkee1uMFV4yv.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
2 porcje ryby + 2x surówki + 2x frytki + 2x piwo w tym roku wychodziło nas 30 zl i tak codziennie. Dobrze mieć znajomych ze smażalnia :)
  • Odpowiedz
@soundboy: byłeś nad polskim morzem w przeciętnej smażalni ryb? tam 3/4 smażalni ma oczywiście 1000 ryb w ofercie, które de facto różnią się chyba tylko ceną i nazwą, bo w smaku są takie same

naprawdę trzeba trochę poszukać, żeby nie jeść ryby typu nie-ryba, co mnie smuci bo uwielbiam ryby, ale jak jem dorsza/sole która smakuje dokładnie tak samo i rozwala się jak jakaś tfu, panga, to mnie #!$%@? strzela

najbezpieczniejszy
  • Odpowiedz
A czy ktoś wie jak w tej restauracji serwowane są owe surówki? Bardzo prawdopodobne, ze nakłada się je samemu. Niby szczegół, ale w moim mniemaniu świadczy o tym, ze mamy do czynienia z nienażartą świnia, która do jednego fileta nakłada dwa talerze surówek, a potem kręci gownoburzę. Dodatkowo jestem ciekaw, czy jakkolwiek zareagowała będąc w restauracji, czy od razu wylała swój tłusty jad na fb.
  • Odpowiedz
@niochland byłem w w tym roku, znajomi mają smażalnie i w stałej ofercie 4 ryby plus jakąś dodatkowa jesli rybak ma coś ciekawego i w tym roku właśnie najbardziej smakował mi dorsz do tego wszystkie ryby inaczej smakowały bo miałem okazję każdej spróbować.
  • Odpowiedz
@soundboy: no ja nie twierdzę, że smażalnie z prawdziwymi rybami nie istnieją, ale niestety są mniejszością

co najlepsze, a w sumie najgorsze, ceny w takich normalnych smażalniach są często takie same jak w pseudo smażalniach, smutne
  • Odpowiedz
@niochland wiem, że nad morzem pełno cwaniaków i przez to potem można się zrazić do ryb ale teraz dzięki dostępowi do mobilnego internetu i różnym aplikacjom znacznie łatwiej omijać takie pseudo smażalnie.
  • Odpowiedz
@jakuba94 @MrMate No właśnie cena jest bardzo zła, bo kobieta nie dostała tego, co zamówiła. Miały przyjść 2 nieduże ryby w całości, dostali kawałki zlepione na grubo ciastem. Babka ze zdjęcia dostała coś,w czym naliczyła 5 kawałków różnych ryb, w tym głównie ogonów. To nie był żaden smażony filet. I za te resztki sklejone ch*jowym ciastem zapłaciła ponad 50 zł (105 zł/kg) [sic!].
  • Odpowiedz
  • 0
@mahisna no ale ja bym się tego spodziewał jakbym zobaczył plastik. Więc mówię cena adekwatna tym bardziej, że ludzie płacą. Popyt-podaz
  • Odpowiedz
@MrMate Cene możesz sobie ustalić jaką chcesz, nawet 300 zł /kg. Jeśli piszesz, że sprzedajesz całą rybę albo fileta, to masz do licha podać to, co jest w ofercie. A nie sklejać resztki. To zwykłe podłe oszustwo i tyle. Nieważne na czym podajesz... Ogarnij to
  • Odpowiedz
@v1lk: Ale czy przypadkiem to nie tak działa wolny rynek? Marża 500% jest akceptowalna bo ludzie się na to godzą + nie ma w tym obszarze konkurencji; gdyby wszyscy przestali tam jeść + otworzyła się knajpka serwująca to samo ale taniej to takie absurdy nie miałyby miejsca?

  • Odpowiedz