Wpis z mikrobloga

#pytanie

Bylibyście chętni na jakąś serię wyścigów? Powiedzmy 3 wyścigi 20minut, poprzedzone jednym dniem prekwalifikacji. Mam parę prywatnych serwerów, to byłaby w sumie spoko okazja do przetestowania ich. Gdyby coś poszło nie tak, to przeniesiemy się na stabilne serwery od rackservice.

Tworzę ankietę czy pomysł jest OK. Dajcie znać czy wam się to podoba i jakie macie propozycje co do samochodów/torów i warunków. Najwyżej plusowane odpowiedzi byłyby wybrane do dalszej ankiety czy coś.

Wołam #ros #simrace #simracing #acleague bo tu najwięcej chętnych.

Spoko?

  • Tak 74.1% (20)
  • Nie 25.9% (7)

Oddanych głosów: 27

  • 5
Jeśli chodzi o samochód, to Dodge Charger rt z 69' wygląda ciekawie, ale jest bardzo ciężki w prowadzeniu. Może być fun. Podobnie stare bolidy z AC. Audi quattro sport też mi się podoba.

3 wyścigi na 3 torach i 3 dni preq na 3 torach? Ew. można dać tylko nordschleife z wymaganymi 2 validami, może wystarczy by wyczuć samochód i nie będzie tak źle w wyścigu na innym torze.
@spike200: Wszystko super, tylko amerykanskie autra nie skrecaja, przez co nie nadaja sie do jazdy po torze... :) Ja chetnie pojezdzilbyym czyms z Ferrari Packa na 70-lecie, czyli:

1962 250 GTO
1967 330 P4
1967 312/67
1984 GTO
2004 F2004
2017 812 Superfast
2017 SF70H