Wpis z mikrobloga

Może i trochę wygląda jak gówno, ale smakuje zajebiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Fasolka z suszonymi pomidorami, przygotowana bez tłuszczu i wyjątkowo niepolana żadnym, dlatego wygląda tak sucho + pstrąg łososiowy + pasta z cukinii i suszonych pomidorów.
#lunchbox #gotujzmatra #gotujzwykopem #lowcarb #bezglutenu i #paleo poza dodatkiem oleju rzepakowego w paście, ale to pikuś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

EDIT: pasta kupna (,)
matra - Może i trochę wygląda jak gówno, ale smakuje zajebiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Fasolka ...

źródło: comment_8YXfpWMccNDkmEqIo8KYtaMusBqQFXz9.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@matra: ta pasta brzmi 10/10, jak będę miała normalny blender to będzie pierwsze co zrobię (ʘʘ)

Co się stało z nie umiem gotować? :(
  • Odpowiedz
@JustMightBe: wędzony.
@paramyksowiroza: nie jestem w temacie
@MadIen: pasta jak to gotowiec, nieco za słona, ale samemu zrobić myślę będzie super ( ͡° ͜ʖ ͡°) co do bloga - powiem Ci że od dawna nie kombinuję w kuchni, często powielam potrawy, na szybko jadam potrawy niejednorodne (np jakiś kawałek kurczaka z obiadu, kitka fasolki czy szpinaku i jakieś upieczone warzywo - zrzuty, a nie gotowa
  • Odpowiedz
@matra: To afera sprzed 5 lat. Sądołów żądał 150 000 zł od youtubera, bo pluł ich parówkami i "tatarem".
Od tego czasu, ta firma dla mnie nie istnieje i będę im przypominać tę aferę na każdym kroku.
Ale cała reszta posiłku wygląda zachęcająco :)
  • Odpowiedz
@paramyksowiroza: aaaa to ja wiem o co chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiesz co, mnie to słabo rusza, bo rzadko kupuję pakowane jedzenie o składzie innym niż jednorodny (głównie to majonez, keczup, musztarda, ser i czasem serki śmietankowe), więc jak się już trafi jakieś gotowe jedzenie o prostym czystym składzie, to producent gra drugoplanową rolę, a tu Sokołów się naprawdę postarał bardzo ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz