Wpis z mikrobloga

@Wysu: turniej 1v1, #!$%@?? Przecież przy takim poziomie nerwów, to można zawału dostać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Lepiej jakiś 2v2 czy 3v3, choć wiem, że wykopki znajomych nie mają i siedzą w piwnicy samotni, więc może być ciężej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ZnudzonyInternauta: Raczej tak źle by nie było, poza tym takie akcje to nie codzienność.

Co do turnieju, to podałem taki pomysł ale ja jestem w stanie zrobić to tylko na zasadzie utworzenia go w grze "z tej zakładki do turniejów". Jeżeli ktoś by to chciał streamować bądź zrobić z tego jakieś widowisko to trzeba by to zrobić na starych zasadach, czyli do party, pozapraszać kogo trzeba i osobę która by to
#!$%@? zawsze dostać mogę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tyle, że jak ma być jakis stream lub nagrywanie meczów to wtedy nie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
https://discord.gg/wzX6qhp Jak coś zapraszam na discorda :p Robiony właśnie z myślą o mirkach, żyje własnym życiem czasem lepiej czasem gorzej :D

Sporo osób stamtąd grało jak @chauvinist robił turniej 2v2, było łącznie 15 kluczy do zgarnięcia, zawsze coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak coś wpadaj z pomysłem, może coś się ogarnie kiedyś