Wpis z mikrobloga

@Bauzzer: Półtora roku temu jednej mirabelce z Wrocławia pomagałem przez dłuższy czas wejść w świat testów i ta bestia zarabia już dwie średnie krajowe i ma szanse na więcej, ale to wyżej już jest kompletna abstrakcja.
Ciekawe ile w tym prawdy. No i czy to był jego pierwszy język programowania - być może był seniorem w innym języku, wtedy to nieco inaczej wygląda.
@TymRazemNieBedeBordo:
Z tą Javą to masz rację. No i przejrzałem jego posty sprzed 15 miesięcy - szukał pracy jako junior java developer, więc albo mamy geniusza, albo bajkopisarza :D

Zawołałbym zainteresowaną, ale nie wiem czy mogę ;)
A co do szczegółów to po prostu przez kilka tygodni dość regularnie podpowiadałem czego ma się uczyć, na co zwracać uwagę, poprawialem chyba też CV i rozpisywałem jej długi referat co i jak ma
@kam966:
Ok, wydaje mi się, że nie. Teraz już straciłem całą pewność. Sprawdziłbym, ale wykop rzecz jasna usunął wszystkie rozmowy, nawet nie pamiętam jak się dziewczę nazywało.
Jak się z nią zgadam jeszcze kiedyś to spytam i Was zawołam. Na ten moment jestem przekonany, że aplikowała na junior testera. Ale nie chcę Was okłamywać.