Wpis z mikrobloga

Jak po cichaczu otworzyć browara? Niby popijam z 16 lat, ale nigdy nie zajmowały mnie takie problemy, szczególnie że różowa nigdy nie narzekala, ba sama alko przynosiła. No cóż, zmieniło się po ślubie. Teraz narzeka, ze pieniadze, że dziecko (planuje) a mnie smali. Przedstawie sytuacje operacyjną: Mieszkanie 47m2, żona nie zamyka drzwi w sypialni, czujny sen, nie mogę wyjść z mieszkania, ale mogę na balkon (nie mogę go zamknąć od zewnątrz), nie ma możliwości zagłuszenia, bo radio/laptop/tv może tylko lekko pyrkać, błąd może skutkować abstynencją na weekend albo awanturą. #piwo #alkohol #problem
  • 55
  • Odpowiedz
@Raby: Większym problemem od tego, jak po cichu otworzyć piwo jest to, że okłamujesz żonę. A druga rzecz- że nie potrafisz sobie tego piwa odmówić, czyli albo już nałóg, albo za chwilę.
  • Odpowiedz
@Raby Kupuj w plastiku. Może nie za dobre, ale cicho się otwierają i kopią jak trzeba. Od biedy mogą też być butelki i wtedy po prostu bardzo powoli otwierasz. Na puszki nie znam metody, ale dobrze jest mieć gdzieś w zanadrzu puszkę z colą jako przykrywkę w razie czego.
  • Odpowiedz
@Raby masz problem typie i nie jest nim twoja kobieta, tak zaczynał ojciec mojej byłej, tak zaczynała matka mojej obecnej, tak zaczynał ojciec kumpla, tak zaczynał mój wujek...
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 12
@Ludzik90: W butelce właśnie
@Echo225 Trudno, pomyślę o tym jak wypiję piwko.
@Ilawa Jest w butelce.
@niech_ktos Ty chyba nie masz kobiety, która w pewnym wieku chce zbawiać świat, zaczynając od najbliższego otoczenia xd @Kamokamo Ja nie potrzebuję moralizowania, tylko piwka
  • Odpowiedz
  • 168
@Raby:

Jak po cichaczu otworzyć browara?

sama alko przynosiła. No cóż, zmieniło się po ślubie. Teraz narzeka

XDDDDDDDDDDDDDDDD jeden z lepszych
  • Odpowiedz
@powsinogaszszlaja: Nie produkuj się, bo ani mnie nie denerwujesz, ani nie zawstydzasz. Skoro swojej żonie poleceń nie wydajesz, to jakim prawem sądzisz, że możesz to robić względem innej kobiety? Zamilcz więc:)
  • Odpowiedz