Wpis z mikrobloga

Jak po cichaczu otworzyć browara? Niby popijam z 16 lat, ale nigdy nie zajmowały mnie takie problemy, szczególnie że różowa nigdy nie narzekala, ba sama alko przynosiła. No cóż, zmieniło się po ślubie. Teraz narzeka, ze pieniadze, że dziecko (planuje) a mnie smali. Przedstawie sytuacje operacyjną: Mieszkanie 47m2, żona nie zamyka drzwi w sypialni, czujny sen, nie mogę wyjść z mieszkania, ale mogę na balkon (nie mogę go zamknąć od zewnątrz), nie ma możliwości zagłuszenia, bo radio/laptop/tv może tylko lekko pyrkać, błąd może skutkować abstynencją na weekend albo awanturą. #piwo #alkohol #problem
  • 55
  • Odpowiedz
@Raby: Co za różnica czy usłyszy przy otwieraniu czy nie? Jak się położysz obok to i tak od razu wyczuje żeś łoił piwsko. Ba, nawet przejdzie obok i wyczuje.
  • Odpowiedz
Mieszkanie 47m2, żona nie zamyka drzwi w sypialni, czujny sen, nie mogę wyjść z mieszkania, ale mogę na balkon (nie mogę go zamknąć od zewnątrz), nie ma możliwości zagłuszenia, bo radio/laptop/tv może tylko lekko pyrkać, błąd może skutkować abstynencją na weekend albo awanturą.


@Raby: Przerzuć się na setki/małkpi. Łatwiej schować i wywalić po cichu. Myjesz ząbki coś zagryziesz z lodówki i jest git. Tylko nie przesadź z ilością jak tylko na
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@wszyscy Dobra, jestem w pracy. Nic wczoraj nie siorbnąłem, bo oprócz paru konkretnych, praktycznych rad, kilku opów próbowało robić psychanalizę na podstawie 2 zdań xd Ci co zarzucają alkoholizm, albo wstęp do niego, to chyba single, albo małolaty. Pewnie, to był mój wybór kobiety, ale przed ślubem taka nie była, a nie zamierzam się rozwodzić przez brak zgody na piwo w czwartek.
Pozdrawiam, miłego weekendu!
  • Odpowiedz
@Raby: zamontuj sobie pod łóżkiem duże piwa (np takie 2 litrowe) i przymocuj do niego rurke którą będziesz mógł chować jak będzie żonka wchodziła - szczelne zamknięcie + rurka to nie będzie smrodu, nie wygazuje się, butelki większe co jakiś czas zmieniasz - ewentualnie możesz kupić kega w jakimś kaufie i regularnie zmieniać
sposób gościa z terapii od alkoholu, reszte dopowiedz sobie sam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Raby: Przespałeś moment kiedy cie #!$%@?ła pod buta. Znam temat, lekko nie będzie na początku ale nie chlejesz za dużo i faktycznie rozchodzi się o piwko wieczorem to cykaj normalnie, pofurczy ale w końcu powinna zrozumieć że po prostu lubisz piwko.
Jak będziesz sie krył to powie że okloholik bo #!$%@? wie ile po kątach żłopiesz.

A jeśli chodzi o samo otwieranie to popróbuj piwek które można odkręcić, są dyskretniesze przy
  • Odpowiedz