Wpis z mikrobloga

trzeba to powiedzieć głośno kochane #rozowepaski. nie ma już prawdziwych męskich facetów, którzy są szerocy w barach, mają styl, zarost, owłosienie na klacie i męski głos. taki Hugh Jackman na przykład. a jak ma być łysy to niech chociaż wygląda jak Jason Statham albo Thierry Henry, a nie jak Rudi Schuberth czy gość z Kombi.

teraz to faceci są bardziej kobiecy niż kobiety - jakieś rurki ciaśniejsze od moich spodni, włosy na gumie, pachną jak dziewczyny (a nie piżmem), ważą mniej niż one albo wręcz przeciwnie - 10 razy więcej, a do tego dodajmy jeszcze dziewiczy zarost i to, że są węższi w pasie niż laski albo odwrotnie - mają w pasie tyle ile one wzrostu i w dodatku są niżsi od nich. taki 170 cm to nawet nie jest w stanie osłonić kobiety, chyba tylko jakąś gimnazjalistkę. prawdziwy mężczyzna to zasłania słońce i rzuca cień.

nic dziwnego, że 20% mężczyzn rucha 80% kobiet.

#niebieskiepaski #zwiazki #takaprawda
  • 105
@kwasnydeszcz: dlatego tylko na wykopie, pod tagiem #4konserwy znajdziesz idealne przeciwieństwo tego, co opisałaś - owłosionych wszędzie, łącznie z pachami, wielkich, grubych, z włosami przyciętymi na dwucentymetrowego jeżyka, w krótkich bojówkach i w koszuli w kratę z krótkim rękawem, w prostokątnych okularach o drucianych oprawach, pracujących jako informatycy w Urzędzie Miasta Krosno. Powodzenia w szukaniu miłości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kwasnydeszcz: prawda prawda. Chociaz UK here. Moj niebieski sie ciagle za laseczkami oglada. I probuje mnie obadac czy ja sie za facetami ogladam. A na mu na to szczerze, ze przez ostatnie pare lat widzialam tylko paru mezczyzn na ktorych bylo na prawde milo oko zawiesic no i takie wow. No takie TAK.
....No i co z tego ze sie pogapilam przez tyle sekund ile to jeszcze nie awkward jak to
@kwasnydeszcz: aha to już wiem jaki typ dziewczyn randkuje z tymi hehe mariuszami koło 40 z gówniakiem na koncie i mordą jakby im była żona przystojność zabrała w ramach alimentów, ci tacy hip co chodzą do pubów ale tych lepszych gdzie się pojawiają studenci, chodzą na standup ale ten gorszy bo jeszcze mają bilety na wejściu, a w weekendy na wieś do stadniny z gówniarzem bo może się trafi jakaś koniara-wplatomat