Wpis z mikrobloga

@lsxol123: Zandberg jest #programista15k i przedsiębiorcą - i to raczej on całkiem sporo płaci na piwo dla towarzystwa z 500+ i chyba mu to nie przeszkadza, wierzy w swoje ideały lewackie. Przynajmniej jego postulaty dotykają jego samego w pierwszej kolejności, a nie tak jak u bandy posłów - nierobów, co nie skalali się w życiu żadną uczciwą pracą, a ich dochód z diet jest nieopodatkowane, podobnie jak kilometrówki, z których ciągną
  • 1
@MiloszPrzemily staż na wykopie podpowiada, że każdy tutaj każdego zna po jednym komentarzu, ale odchodząc od mojego głosowania opowiedz lepiej o postulatach tego Pana. Strasznie mnie interesuje jaki ma plan na rozwój gospodarczy naszego państwa. Z tego co czytałem nie różni się wiele od obecnej władzy, ale jak dobrze zauważyłeś, słabo rozumiem tekst pisany i mam nadzieję, że wytłumaczysz mi to bardziej łopatologicznie.
@lsxol123: Za 100 zł mogę Ci sporządzić wyciąg z programu partii Razem, myślę, znalezienie tego w necie nie zajmie mi dużo czasu. To może być nawet ciekawe, bo sam dotąd się nie interesowałem ich programem.
@lsxol123: Nie wiem czy słyszałeś o czymś takim jak progi podatkowe? Spytaj rodziców, większość ludzi, którzy kiedyś pita robili chociaż raz w życiu, coś tam wie na ten temat. W każdym razie, gdybym zarabiał tyle, aby łapać się w ten postulowany przez Razem próg 75%, to raczej bym nie robił zleceń za stówkę na Wykopie. W ogóle bym raczej na Wykopie nie siedział, a wolny czas spędzałbym w kasynie, pykając w