Wpis z mikrobloga

@bacteria ojej. Proponuję się najpierw sprawdzić i zobaczyć czy zostaniesz w ogóle zwhitelistowany na inhire i rozważony przez którąś z firm na platformie. Potem możemy pogadać.

Co do języka @jaxon9000 to nie javascript :) @kebab-case masz rację to nie jest java. W ramach podpowiedzi.. to język spoza pierwszej 20 popularnych języków ze stackoverflow
@inhire: Ta podłoga coś mi właśnie nie pasowała do JS dlatego o tym nie wspominałem. Teraz szukać w tych językach spoza top 20, który z nich ma lambdę z grubej strzałki i podłogę :D.. trochę szkoda zachodu :D
Dopiero jak wszedłem na główną wypoku zczaiłem o co chodzi (), ten kod to reklama @inhire
To mógłby być kod JavaScriptowy (troche upośledzony ( ͡° ͜ʖ ͡°)), w przypadku gdyby było wywołanie forEach(), a nie foreach().
@inhire: super podjescie do tematu bulwo - ledwo zielonka a juz demonstruje typowe Januszowanie. Zamiast wyrabiac renome wjezdzasz z idiotycznym tekstem nie majac nawet pojecia z kim rozmawiasz. Witam na czarnej i ani nie wroze ani nie zycze sukcesow.