Wpis z mikrobloga

Mirki patrzcie jakiego dostałem e-maila na skrzynkę:
#!$%@?ę cię
22 sie 2018 11:57 (7 godzin temu)
Aleksandra Hińcza
do mnie
**Na Białorusi funkcjonariusze zastali w domu uśmiechniętego, śpiewającego 23-latka. Miał wydłubane obie gałki oczne, mocno ponacinany nos, odcięte uszy i poranione policzki. Przykładów nie trzeba jednak szukać za granicą. Skontaktowaliśmy się ze specjalistami, którzy z ofiarami substancji psychoaktywnych mają do czynienia na co dzień. Jolanta Zawilska, kierownik Zakładu Farmakodynamiki Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, powołując się na artykuł z Instytutu Ekspertyz Sądowych w Krakowie, opowiedziała nam historię 21-letniej Polki. Kobieta była 36 tygodniu ciąży. Zmarła po zażyciu związków psychostymulujących, naśladujących działanie amfetaminy, kokainy. Zatruła się. Wcześniej doszło do obumarcia płodu - ntekst pochylonya skutek uduszen**
#email #pomylka? #ocochodzi #niewiemjaktootagowac
  • 10
@Berkel_88: artykuł dot. działania dopalaczy:

Ludzie zabijają siebie i innych. Widzą na i w swoim ciele zwierzęta. I chcą się ich pozbyć, używając noża czy żyletki. Według rządzących sposobem na to, by ofiar dopalaczy było mniej, są obowiązujące już przepisy, ale eksperci w rozmowie z WP nie wróżą sukcesu.


https://wiadomosci.wp.pl/wydlubane-oczy-odciete-uszy-wyjete-jelita-samookalecznie-po-dopalaczach-to-nie-rzadkosc-6286683365426817a
@Berkel_88: Wydaje mi się, że to celowy zabieg. Jeśli widzisz takiego maila to zwrócisz na niego uwagę, a nie pominiesz, traktując jako spam. Przeczytałeś, zapytałeś tutaj, dowiedziałeś się, że to akcja związana z ostrzeganiem przed dopalaczami, czyli działa? Ano działa. :) Hasło #!$%@?Ę CIĘ może oznaczać, że no #!$%@?ć narkotyki i dopalacze, taki bezpośedni zwrot do używek, tak mi się wydaje