Wpis z mikrobloga

@malutka_Asienka: od najleprzych moim zdaniem.
-Na pewno utopia. Wiele zmienia dodaje super konstrukcje chyba musisz go mieć by grać hivemindem i dodaje ascendencie.
dalej Synthetic Dawn Story Pack dodaje możliwość grania sztuczną inteligencją i Upadłe imperium SI.
Leviathans Story Pack dodaje leviatany, enklawy i urozmaica rozgrywkę.
Stellaris: Distant Stars Story Pack daje sporo nowych anomalii i nowy łańcuch zdarzeń.
Stellaris: Apocalypse bronie niszczące planety i piratów
wszelkiego rodzaju skórki
  • Odpowiedz
@malutka_Asienka: Reasumując przedmówców. Najpierw Utopia, bo jest największe, wielu uważa że najlepsze, potem w sumie wedle uznania. Stellaris to na szczęście nie Europka albo Crusader Kings, gdzie liczba DLC dobija powoli 20. Da się z powodzeniem kupić wszystkie bez bankructwa
  • Odpowiedz
@malutka_Asienka: Kurcze nie zauważyłem dopisku o Utopii. W takim razie Synthetic dawn i Apocalypse (zwłaszcza jeśli masz zamiar grać ocalonymi z wojny atomowej uber rasistami ( ͡° ͜ʖ ͡°) A reszta wedle uznania, choć moim zdaniem Distant Stars daje więcej nowości niż lewiathan. Miłego podbijania galaktyki ( )
  • Odpowiedz
Dobry dodatek - dochodzi sporo nowości -
- Możliwość grania ustrojem korporacja - która umożliwia budowanie fili na planetach innych imperiów i czerpania z tego zysków - najpierw trzeba mieć podpisany traktat handlowy
- Nowy świat Ecumenopolis - dzieki któremu możemy zwiększyć bardzo mocno produkcje stopów jak i towarów konsumpcyjnych.
- Nowe megastruktury
- Handel niewolnikami
Tak więc warto go mieć
  • Odpowiedz
@TotalDisaster: a kiedy to się stało bo grałem jakieś kilka miesięcy temu i wtedy nie widziałem nic zepsutego. zresztą zawsze można grac na starszej wersji paradox na to pozwala na steam mozna cofnąć aktualizacje
  • Odpowiedz
@TotalDisaster: e tam marudzisz. Paradox robi najlepsze gry strategiczne ja tam nadal będę grać w ich gry. Racja doją hajs z dlc wycinanych z podstawki, czasem coś spartolą ale jaka firma tego nie robi?
  • Odpowiedz
@SEBZER:

Jeżu hryste dwuletni post.

Anyway:

W tier liście w sumie niewiele się zmieniło,

Utopia ciągle jest must have. Następnie Apocalypse, Megacorp i synthetic dawn, przy czym dwa ostatnie w zależności jak mocno lubisz grać robotami. Co do Federations to mam mieszne odczucia, jeśli wolisz granie dyplomatyczne to powinien to być 2 lub 3 zakup, z przewagą raczej na pozycję numer 3.Jeśli wolisz globalną rozpierduchę możesz odłożyć Federations na koniec kolejki
  • Odpowiedz