Wpis z mikrobloga

tl;dr
jeśli ktoś chce obserwować moje rzeczy to zrobiłem tag: #w8jek

#dobrywieczor
Mircy i Mirabelki, czasami dzielę się tutaj swoją "twórczością" i czasami spotyka się to z pozytywnym odbiorem, postanowiłem założyć swój hashtag, co by tym zainteresowanym ułatwić śledzenie tychże tworów :)
uwaga, hasło to: #w8jek
i pod tym tagiem będę publikował swoje rzeczy, pewnie głównie animacje i rysunki, ale może czasami też zdjęcia lub coś filmowego ()

Jako pierwsze pod tym tagiem prezentuję przed Wami bardzo krótką animację w stylistyce lat 80' o dostawcy pizzy.
Trwa ona 15 sekund bo chciałem ją wysłać na festiwal 15sekundowych horrorów, co ciekawe znalazła się w kilku zestawieniach, czego się nie spodziewałem. To chyba tyle co można o niej powiedzieć, ewentualnie gdyby ktoś był więcej ciekawy to śmiało można pytać;)
Koniec ogłoszenia,
miłego weekendu!


#animacja #chwalesie #tworczoscwlasna #vhs #pizza #retro #lata80 #disco #horror #filmy #grafika #rysujzwykopem #hotlinemiami
WUJEKprzezUzamkniete - tl;dr
jeśli ktoś chce obserwować moje rzeczy to zrobiłem tag:...
  • 2
@defaulttt: najwyżej 4 w zestawieniu najlepszych animacji, była też 5 w grupie 10 "artystycznych" filmów i pojawiła się jeszcze w kilku kompilacjach,ale nie pamiętam na jakim miejscu,
ogólnie jest sporo zestawień bo jest sporo jurorów co roku i każdy ma kilka swoich list, do których przypisuje nadesłane filmy:)
jak nie masz lepszych planów na piątkowy wieczór możesz sobie zobaczyć całą kompilację, niektóre są naprawdę niezłe jak na 15 sekundowe horrory (
WUJEKprzezUzamkniete - @defaulttt: najwyżej 4 w zestawieniu najlepszych animacji, był...