Wpis z mikrobloga

komary są irytujące, kleszcze roznoszą choroby ale nie daj bóg wpaść w chmarę strzyżaków.. ani tego zrzucić bo ma haczki na nóżkach, ani z włosów wyjąć.. jak gryzie to zrzuca skrzydełka, taki jest fajny. W każdym razie- oto lep na wszelakie tałatajstwa które próbują wejść za kołnierz- srebrna taśma odwrócona drugą stroną.
#diy #turystyka #survival #ciekawostki
mlek - komary są irytujące, kleszcze roznoszą choroby ale nie daj bóg wpaść w chmarę ...

źródło: comment_3uJqFR2uEZHuost5Akab0Gn0treEs2rl.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@janusz0: deet jest silnie toksyczny dla człowieka, szczególnie jak go sobie zaaplikujesz na skórę w dużym stężeniu i nie masz dostępu do prysznica przez kilka dni
  • Odpowiedz
@mlek: W mojej okolicy w lasach jest tego pełno, na grzybach idzie dostać szału od nich. Dziś w nocy zostawiłem sobie okno trochę szerzej otwarte na noc to nad ranem po mnie łaził jeden #!$%@?. Połączenie kleszcza, pająka, muchy końskiej i wszelkiego innego upierdliwego syfu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@mlek: przypomnialem mi epizod sprzed roku jak te #!$%@? oblazly mnie calego, doslownie z kilkadziesiat sztuk. ucieklem z lasu do samochodu i wyciagalem je z pol godziny spod ubran

jeszcze cholery mnie pogryzly i swedzialy mnie plecy z pare dni.
  • Odpowiedz
Gdyby ktoś się zastanawiał, czemu nie mugga- dzisiaj cała byłam aż mokra od 50% roztworu DEET (4h w lesie, na dwie osoby poszło pół butelki 75ml) i to małe gówno miało to w nosie. Zrzucić się tego nie da, rozgnieść się nie da i jeszcze jest całe w mudze wiec robi się śliskie. zdrapuje się kilka w marszu, bo zatrzymanie się jest równoważne ze zmasowanym atakiem, a już na człowieku siedzą kolejne.
  • Odpowiedz