Wpis z mikrobloga

@haes82: Nie wykluczam twojej wersji, ale na tym świecie istnieją jeszcze głupsze osoby.

Niestety poznałam kiedyś pewną kobietę, która mówiła że baaardzo chciałaby mieć blond dzieci. Ona sama miała naturalne czarne włosy, tak jak wszyscy w jej rodzinie, podobnie u jej męża. Od słowa do słowa, po tym jak powiedziałam że bardzo wątpliwe żeby ich dzieci były blondynami, usłyszałam że to nie problem, bo ona się przefarbuje... (
@BochenekMleka jest sytuacja kiedy dziecko dwójki białych może urodzić się z ciemnym odcieniem skóry, to dopiero są jaja xD

I nie mówię o zdradzie, tylko faktycznym przypadku medycznym.

/A co do tamtej Pani, to za pewne beneficjentka, zawód "madka 24/7" i poza oglądaniem bzdetów i czerpaniem z tego wiedzy życiowej , za wiele nie wiedzą ||
@GruncleStan nie zamykaj wszystkich w jednym worku, to akurat karuzela #!$%@? naszych czasów, opinia że każdy Polak to alkoholik lub złodziej, itp itd.

Szkoda ryja strzępić.

Jak Ci to nie pasuje, wypisz się z kościoła katolickiego, twoje truchło spocznie na wysypisku lub gdzieś indziej nie wiem i mało mnie to interesuje ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Nie wtryniam się w sprawy innych, i żyje po swojemu, wierzę i staram
@v1lk: Jestem świadoma takich możliwości, dlatego delikatnie najpierw wybadałam czy w rodzinie często się blondyni zdażali, ale u nich obojga gen ciemnych włosów był bardzo silny, więc chciałam ją uświadomić że raczej nie ma na to zbyt dużej szansy, bo była dziwnie optymistyczna w tej kwestii. No i wtedy powiedziała o tym farbowaniu...

Poznałam ją w pracy sezonowej w Holandii kilka lat temu, więc na szczęście pracująca, ale możliwe że 500+
@BochenekMleka byłaś w Holandii więc wiesz jaki kwiatek intelektualny tam przyjeżdża, niestety.

Mądrzy zostają w większości w kraju bo boją się czy sobie poradzą, a pół mózgi jadą nie bojąc się niczego A i tak nic nie robią. Większość bez języka, a nawet często ledwo liceum mają skończone z maturą tłumacząc się że im niepotrzebna xD

Szacuneczek za szczerość, takich ludzi mało (σ ͜ʖσ)
@BochenekMleka byłaś w Holandii więc wiesz jaki kwiatek intelektualny tam przyjeżdża, niestety.


Mądrzy zostają w większości w kraju bo boją się czy sobie poradzą, a pół mózgi jadą nie bojąc się niczego A i tak nic nie robią. Większość bez języka, a nawet często ledwo liceum mają skończone z maturą tłumacząc się że im niepotrzebna xD

Szacuneczek za szczerość, takich ludzi mało (σ ͜ʖσ)
@turok2016 tak, na prawdę tak. Wielu z naszych rodaków siedzi tu w pracy której nienawidzi, robiąc to czego nie lubi I dostaje za to tyle co nic, dla mnie to bardzo przykre bo za granicą można pracować na magazynie, bądź w sklepie lub cokolwiek i zarabiać tyle że starcza na wszystko wraz z wakacjami, a do tego dostajesz szacunek za swoją pracę.

Czasami niektórzy źle trafia, gdzie kierownik to menda A praca