Wpis z mikrobloga

prędzej uwierzą że żyjemy w symulacji komputerowej niż w istnienie Boga, ale to już nie moja sprawa.


@v1lk: to się nie wyklucza, tylko że niektórzy programistę tej symulacji nazywają bogiem:-) A ponieważ to był zespół programistów, wpadli na koncept 3w1...
  • Odpowiedz
zdradziła męża z jakimś czarnowłosym, teraz sama przefarbowała się na czarno i liczy, że jak się urodzi czarnowłose dziecko, to wciśnie mężowi kit, że to przez te farbowane włosy.


@haes82: Czyli co, matka nie może być po prostu idiotką, która chciałaby mieć ciemnowłosego syna, musi być #!$%@?ą, która daje dupy na lewo i prawo, a potem kombinuje jak to ukryć przed mężem?

Otagowany jako incelska #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Nieszkodnik na pewno interesujące nie powiem że nie, taka wizja gdyby była realna i nie do zaprzeczenia mogła by wstrząsnąć wszystkim co znamy dotychczas.

No jestem pod wrażeniem, ja tak bardziej szedłem w stronę wielkiego komputera zawieszonego między wszechświatami z którego nie da sie wyjść xD

Ale też zależy, ile ludzi tyle po pomysłów i każda z tych idei może mieć ziarno prawdy, lecz dowiedzieć się dowiemy po śmierci, przynajmniej tak mi
  • Odpowiedz
  • 0
@Hound Haesowi chodziło raczej o to, że para ma już jedno ciemnowlose dziecko, o czym babka pisała wyżej. Choć nie musi, może być to efekt zdrady.
  • Odpowiedz
@Krogan: Ale ciemny blond to nie jest ciemnowłose dzieko. Ja #!$%@?ę. Już nawet nie #!$%@? się z pozorami, tylko od razu zakłamujecie historię, która jest kilka postów wyżej. Zero wstydu.
  • Odpowiedz