Wpis z mikrobloga

Taka ciekawostka Sanjaya Król Lechji Jaraszek ma tak w dowodzie tylko nie ma tam monarszego Tytułu

Do tego niesmoiwta historia z życia Sanjai

W 1992 roku katoliccy aktywiści parafialnej sekty Radiomaryja z Kazimierza dolnego wtargnęli do ośrodka Ruchu Era Wodnika w Kazimierzu Dolnym i otruli Przywódcę Ruchu Sanjaya Jaraszka zmuszając go przemocą do spożycia toksycznej dawki strychniny, którą w czasach zbrodniczej katolickiej inkwizycji watykańskiego mordowania wszelkich wspólnot religijnych i kościołów powszechnietruto miliony ludzi. Trucizna katolicka, strychnina jak widać ta sama co w średniowieczu, tylko czasy całkiem współczesne i rzekomo demokratyczne. W wyniku otrucia, Sanjaya Jaraszek jak orzekli lekarze cudownie przeżył z łaski Boga New Age, aczkolwiek stracił wzrok na zawsze, za co sekta katolickich morderców nie zapłaciła jeszcze ani odszkodowania ani renty.


Koleś jest w biznesie nie od dziś, ostry dzik.
#ciekawostka #sanjaya #historia
Faiko - Taka ciekawostka Sanjaya Król Lechji Jaraszek ma tak w dowodzie tylko nie ma ...

źródło: comment_3umjBFYR7EWDON3cBIFMgFUvrbdRwsZF.jpg

Pobierz
  • 14
@Faiko: to jest w tym wszystkim najśmieszniejsze. Wszyscy myślą, że on tak tylko #!$%@?, a to wszystko prawda - stary sekciarz Sanjaya ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chociaż z tym otruciem to nadal nie jestem pewny jak było. Z jego opowieści wygląda jednak jakby po prostu dostał ostrej jelitówki. A wszyscy wiemy, że to jak wyrok śmierci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Faiko: Dla mnie ten gość to fenomen, może nie z tytułu,ze pier..... głupoty ale z tego, ze ma swoich zwolenników. Płaska ziemie już pomijam, ale mówienie ze Radom to miasto okultystyczne, bo Ra- dom. Nawet plaskoziemca powinien stwierdzić, ze coś płytka ta retoryka i zbyt płytkie to intelektualne bagienko ... ale jak widać, niekoniecznie .
@GrzeJot: całe szczęście

Koleś też jest debilem bo gada o jakichś kilkudziesięciu teoriach spiskowych no wszystko naraz XD Reptilianie, masoni, płaska ziemia, diabelski watykan, no ja #!$%@?ę xD