Wpis z mikrobloga

Czołem wszystkim Mirkom i Mirabelkom! Mam na imię Mateusz, mam 20 lat i właśnie wydałem książkę we współpracy z absolwentami Harvard Business School - z tego tytuły organizuję małe #rozdajo ! Do wygrania dwa egzemplarze książki z wysyłką na wskazany przez zwycięzców adres. Jedna książka zostanie rozlosowana między osobami plusującymi ten wpis, natomiast drugi egzemplarz dostanie osoba, której komentarz pod tym postem opisujący co zmieniłaby w swoim życiu w przeszłości, gdyby miała obecną wiedzę, dostanie najwięcej plusów. Zwycięzcy zostaną wyłonieni jutro o godzinie 23.

"Gdybym wiedział wcześniej" to jedyna taka pozycja na polskim rynku wydawniczym - ponad 300 stron przemyśleń absolwentów Harvardu oraz rad na temat kariery, finansów i życia osobistego, daje nam unikalny wgląd w umysły prezesów wielu światowych korporacji, polityków i wybitnych działaczy społecznych. Polskie wydanie jest trzecim na świecie (po amerykańskim i chińskim), ale jednocześnie jest też tym najbogatszym - książka rozszerzona została o ilustracje, komentarze, dodatkowy rozdział, nową szatę graficzną oraz rozszerzone wprowadzenie i zakończenie!

Jeżeli jesteście zainteresowani wejdźcie na gdybym.pl i już teraz dowiedźcie się więcej na temat książki.

#ksiazki #literatura #czytajzwykopem #polska #gdybym
Pobierz itsatrap - Czołem wszystkim Mirkom i Mirabelkom! Mam na imię Mateusz, mam 20 lat i wł...
źródło: comment_71YVLkOPTAnTLncqBWYBX8TYoTP7SYpb.jpg
  • 358
@Nixon52: To oficjalna strona oryginalnego wydania, na której postanowiono upublicznić część treści i nie jest to tajemnica :D W polskim wydaniu jest więcej rad, są dodane komentarze, ilustracje i inne treści dodatkowe i prawa do jego realizacji dostałem z powodu entuzjazmu współautorów książki wobec koncepcji rozszerzenia tego projektu na Polskę.
@itsatrap: Gdybym wiedział wcześniej, że "piątki" na koniec roku szkolnego nie będą miały żadnego znaczenia w moim dorosłym życiu, wyszedłbym na dwór i np. zagrałbym w piłkę z kolegami, zamiast wkuwać bez sensu coś, czego dzisiaj i tak już nie pamiętam. Nie chodzi o to, że w ogóle nie uczyłbym się niczego, tylko o to, że nie uczyłbym się rzeczy, które mnie nie interesowały w ogóle.
@itsatrap: kupiłem, dobry pomysł na biznes, gratki

@michal__q: No właśnie dlatego dla wydawcy teraz to wbrew pozorom bardzo dobra forma. Sam chętnie bym przytulił wersję na Kindla, ale w kwestii piractwa - wiadomo ;]