Wpis z mikrobloga

Mirki,

Nadszedł dzień, w którym rozpoczynam przygodę z kompletowaniem elektronarzędzi. Mam tutaj na myśli sprzęt remontowy i dla małego majsterkowicza (wkrętarki, wiertarki, wyrzynarki), który będzie używany kilka razy w roku. I tutaj pojawia się pytanie: jaka marka zagwarantuje mi najlepszy stosunek ceny do jakości? Na co zwracać uwagę przy zakupie i o czym warto wiedzieć?

Mirki, pomóżcie! () Już raz spisaliście się na piątkę, gdy pytałem o narzędzia ręczne. Mam nadzieję, że teraz też Wam się uda! ( ͡ ͜ʖ ͡)

#remontujzwykopem #remont #narzedzia #majsterkowanie #pytaniedoeksperta
  • 30
Może vander nie ma tak rozbudowanej akumulatorowki, ale sieciowe narzędzia dość fajnej jakości i na prawdę dobry serwis.
Maccalister oraz parkside może i fajnie cenowo, ale jak Ci się zepsuje za rok dwa, to nie naprawisz juz tego, z powodu braku serwisowki
Lepiej dołożyć stowke i mieć możliwość zamówienia nawet głupiego włącznika za 30 zł, niż wyrzucanie narzędzia do śmieci bo się nic nie da dopasować
A później ktoś przyniesie do serwisu narzędzie i jak mu się powie 60 zł za naprawę, to olaboga za urządzenie dałem 150
#makita Fan Here, ale jak celujesz w akumulatorowe to Milwaukee ma rodzinę gdzie pod jeden typ akku podpada 80-120 narzędzi. Ponoć z budżetowych Ryobi jest niezłe, ale nie wiem - nie używałem niczego z ich stajni.

Z tańszych rzeczy mam szlifierkę oscylacyjną i multitool Parkside i oba te urządzenia dają radę.

I jeszcze kątówka z marketu za 99 złotych marki bodaj Einhell - przeżyła trochę cięcia prętów zbrojeniowych i rur 2".
@123melanz123 jeśli ma być na akumulator to koniecznie wszystko na ten sam.
Jeśli chodzi o jakość to narzędzie w podobnej cenie będzie miało podobna jakość. Także najlepiej kup to na co Cię stać.
@reborn ogólnie nowość ten vander, na rynku chyba 2-3 lata; u nas na sklepie od jakiegoś pół roku ; sporo sprzedanych sprzętów tej firmy i tylko jedno urządzenie na serwis się wróciło. O tyle w tej firmie jest dobrze, że nawet jak czegoś nie mają na stanie to rozbierają nowe urządzenie i naprawiają Ci twoje.
@reborn warto się zainteresować tą firmą, bo jak ktoś wchodzi na rynek to nie może sobie pozwolić na brak jakości. Przez to się opłaca w tej chwili, ciężko stwierdzić co będzie później.
@reborn mieliśmy na sklepie tą ukosnice do drewna i aluminium z tarczą bodajże 305mm i dość solidnie to wyglądało na tą kasę ( chyba można kupić to koło 1300 zł)
Wiadomo nie jest to makita, ale z tego przedziału cenowego to lepiej kupić vandera niż to gówno z lidla czy Castoramy