Wpis z mikrobloga

Mirki,

Nadszedł dzień, w którym rozpoczynam przygodę z kompletowaniem elektronarzędzi. Mam tutaj na myśli sprzęt remontowy i dla małego majsterkowicza (wkrętarki, wiertarki, wyrzynarki), który będzie używany kilka razy w roku. I tutaj pojawia się pytanie: jaka marka zagwarantuje mi najlepszy stosunek ceny do jakości? Na co zwracać uwagę przy zakupie i o czym warto wiedzieć?

Mirki, pomóżcie! () Już raz spisaliście się na piątkę, gdy pytałem o narzędzia ręczne. Mam nadzieję, że teraz też Wam się uda! ( ͡ ͜ʖ ͡)

#remontujzwykopem #remont #narzedzia #majsterkowanie #pytaniedoeksperta
  • 30
  • Odpowiedz
  • 1
A i absolutnie odradzam sprzęty firmy graphite, z tej firmy jedynie szlifierka mimosrodowa, żyrafa do tynków i ewentualnie odkurzacz
  • Odpowiedz
  • 0
Szlifierki kątowe na łożyskach #!$%@? chyba z Etiopii, już nie mówiąc o jakości wirnikow i kół zębatych wykonanych chyba z gwozdzia :)
  • Odpowiedz
  • 1
@reborn jak będziesz miał jakieś konkretniejsze modele to pisz na pw to ci sprawdzę jak wygląda sprawa z późniejszym serwisem, bosch na pewno będzie droższy niż metabo i Stanley
  • Odpowiedz
  • 0
@123melanz123 tzn, ogólnie nie miałem okazji mieć na sklepie elektonarzędzi z yato, ta firma to raczej narzędziówka w miarę dobra, a elektronarzędzia ma jako dodatek
  • Odpowiedz