Wpis z mikrobloga

moja szybka opinia:

moim zdaniem gameplay technicznie wygląda jak mieszanka: Fallout 4 + GTA V + Deus Ex: Mankind Divided
Dziwne uczucie pojawiło się u mnie po obejrzeniu 48 minut gameplay'a z najbardziej oczekiwanej gry w moim życiu, po 2 miesiącach ciszy od trailera i paru drobnych informacjach.

hmmm może to moje zbyt wysokie oczekiwania ale spodziewałem się czegoś więcej po samej rozgrywce? Nie wiem.

Hakowanie podobne do deus exa - podobał mi się moment kiedy wpina się do członka gangu maelstorm i pojawiają się bloki pamięci. Cyberprzestrzen musi byc w tej grze i to mnie bardzo cieszy że tak to wygląda.

A tak co do samego klimatu gry: czy tylko mnie przeraża przerost implantów i metalu wbitych w tych wszystkich ludzi? xD Tak teraz o tym pomyślałem, że to w sumie dość przerażające. Szef maelstormów nie miał pół twarzy, goddamit! o_O

Tak czy inaczej - klimat w tej grze robi połowę roboty.

#cyberpunk2077
  • 3
@Polybius1984 Ogolnie jeśli klimat bedzie zachowany a w otwarty swiat bedzie dobrze zbudowany i zachecający do explorowania to ta gra juz bedzie sukcesem, reszta to będzie dodatek ale licze na fabule i na dobry gameplay.