Wpis z mikrobloga

PKEEEE Z WAS XD

Napisz, że grafika #!$%@?

to jest demo!


Napisz, że strzelanie jest kartonowe

to jest demo!! / to rpg!!


Napisz, że jazda samochodem jest drewniana

to jest demo!!! / to nie ścigałka!!!


Ja yebie, przecież komentujemy TO CO AKTUALNIE WIDZIMY, a nie grę która wyjdzie za X miesięcy. Ja się zastanawiam czy Wam, rycerzom w cyfrowej zbroi, płacą za chwalenie tej gry i nazywanie dzbanami każde kto odważy się wytknąć - jego zdaniem - rzeczy, które mu się nie podobają? Przecież to zakrawa o religijny fanatyzm.

Sam ma hype na tą grę, ale bez przesady, bo - na ten moment (!) - nie jest idealnie i są rzeczy, które mogliby poprawić.

#cyberpunk2077 #cyberpunk
  • 19
@M4lutki: ta, ale ktoś na podstawie dema twierdzi że jest drewanianie i mowi

demo z założenia ma zachęcać do kupienia produktu i przedstawiać jego kluczowe cechy.

No chyba nie demo z wersji alpha xDDD

albo porównuje demo alpha do gier już wydanych xDDD
@FLAC:

Jest OK, może być lepiej. Co będzie okaże się po premierze.


Zdaniem niektórych, nie możesz, na podstawie dema, wyrażać negatywnej opinii, bo wszystko się może zmienić do czasu wydania pełnej wersji. Tylko chwalić można ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS: Mi też dupy nie urwało - strzelanie i prowadzenie pojazdu do poprawy, bo wieje kartonem mocno... poza tym wygląda obiecująco.
@M4lutki: Bo ludzie już wytworzyli sobie w głowie obraz produkcji idealnej i chyba teraz po zobaczeniu tego gameplaya, czują potrzebę utwierdzania innych, a przede wszystkim siebie w przekonaniu, że przecież to jest masakrator!
ta, ale ktoś na podstawie dema twierdzi że jest drewanianie i mowi

demo z założenia ma zachęcać do kupienia produktu i przedstawiać jego kluczowe cechy.


No chyba nie demo z wersji alpha xDDD

albo porównuje demo alpha do gier już wydanych xDDD


@Kramarz: Więc twierdzisz, że to demo pokazali po to by ludzie zobaczyli jak jest słabe i ile jeszcze rzeczy zostało do poprawienia? Nigga, please...

Demo zostało starannie wyselekcjonowane i
Ja yebie, przecież komentujemy TO CO AKTUALNIE WIDZIMY, a nie grę która wyjdzie za X miesięcy. Ja się zastanawiam czy Wam, rycerzom w cyfrowej zbroi, płacą za chwalenie tej gry i nazywanie dzbanami każde kto odważy się wytknąć - jego zdaniem - rzeczy, które mu się nie podobają? Przecież to zakrawa o religijny fanatyzm.


@M4lutki: @Zuben: Aktualnie jestem nie w temacie, ale pamiętam jak wykopki pluły na wiedżmina 3 że