Wpis z mikrobloga

Witam Mireczki i Mirabelki!

Opowieść Dana Browna - Kod Leonarda Da Vinci oceniliście na 6,9 i przeczytało ją 77% wykopowiczów.

Kolejną książką będzie... lektura szkolna! Buszujący w zbożu, powieść autorstwa J.D. Salinger.

Jak mówi nam wikipedia: "Niedługo po wydaniu stała się jedną z najbardziej napiętnowanych książek w Stanach Zjednoczonych. Książka budziła kontrowersje m.in. ze względu na poruszanie wątków związanych z seksualnością nieletnich oraz używanie wulgaryzmów przez głównego bohatera. Chociaż początkowo wydana została jako książka dla dorosłych czytelników, obecnie znajduje się na liście lektur licealnych i szkół wyższych we wszystkich krajach anglojęzycznych".

Gatunek: Realizm, Literatura inicjacyjna

Krótki opis fabuły:


Jak oceniacie książkę? Dajcie znać w komentarzu, czy ją czytaliście, czy nie.
Jeśli chcesz być wołany do kolejnej ankiety, zaplusuj komentarz do tego stworzony.

#wykopowelektury<- tag do obserwacji / czarnej listy
#ksiazki #literatura
Dele - Witam Mireczki i Mirabelki! 

Opowieść Dana Browna - Kod Leonarda Da Vinci o...

źródło: comment_ARSf56DKvwNX6hFMK7k3lSxYM8krTeUS.jpg

Pobierz

Jak oceniacie książkę?

  • 1 10.6% (53)
  • 2 2.4% (12)
  • 3 2.6% (13)
  • 4 2.8% (14)
  • 5 8.2% (41)
  • 6 8.6% (43)
  • 7 14.7% (73)
  • 8 18.7% (93)
  • 9 16.7% (83)
  • 10 14.7% (73)

Oddanych głosów: 498

  • 31
  • Odpowiedz
@Dele: przeczytałem w gimnazjum i nie podobała mi się. Wróciłem w wieku 27 lat, bo myślałem, że byłem za młody, żeby ją zrozumieć. Nope. Ta książka jest bardzo słaba, a główny bohater wzbudza we mnie same negatywne odczucia.
  • Odpowiedz
@Dele: Motywacja głównego bohatera nie ma sensu. #!$%@?ł mnie tym, że ma możliwości, szanse życiowe, ale z własnej głupoty ich nie wykorzystuje. Jeśli ma być jakimś wzorcem, to będę go unikał.
Jedynie jego siostra była ogarnięta. Cóż, jeżeli jestem na to wszystko za młody, to trudno. Do książki nie wrócę. Nie będę na siłę szukał w niej czegoś mądrego.
  • Odpowiedz