Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? mój #kot zaraził się pchłami i to jeszcze chyba sama je przywlokłam na sobie, bo bawiłam się z takimi małymi kotami na wsi... Jutro biegnę od razu po pracy do zoologicznego po jakieś specyfiki, co mam robić? Wiem, że muszę na pewno gruntownie odkurzyć i posprzątać, ale co z kanapą, materacami? Jak się ich stamtąd pozbyć? Zaraz się zrzygam, nienawidzę takich insektów, kiedyś jak przytuliłam dziecko, które jak się potem okazało miało wszy prawie dostałam nerwicy, ratunku #!$%@?...
  • 39
@Vasek: Ja #!$%@?ę, ja się naprawdę bryzdzę aż chorobliwie, chodzę i ryczę, bo nie mogę nawet pogłaskać futrzaka, ja nie wiem jak mam w ogóle #!$%@? iść spać, na czym, jak on wszędzie pewnie już to rozniósł? Zaraz mi głowa pęknie, aha, ucho mnie boli od wczoraj, a co jak pchła mi tam weszła i złożyła jaja i dlatego mnie boli...
RATUNKU
@KrwawyPacyfista: Ja #!$%@?, wszystko mnie swędzi, już na pewno po mnie łażą te pchły, ja się tak boję. A co jak przeszły na mnie? Ja kocham tego kota i go często tulę itd, a wczoraj się zastanawiałam już, że miałam taką kropkę nad karkiem, teraz mam kolejną, a co jak one mnie gryzą?
Też jakiś czas temu tak miałam z kotem. Poszłam wtedy do weterynarza, dał mu takie kropelki na kark. Do tego kupiłam obroże przeciwpchelną. I na przyszłość, dobrze, żeby dostawał raz na jakiś czas te kropelki albo żeby miał tą obroże. A pchły można bardzo łatwo przynieść do domu, może wystarczyć zwykły spacer i to cholerstwo się przyczepi np do buta. Weterynarz mówiła, że najwięcej ich może być w miejscach gdzie kot dużo
@lis6502: Jezu, ja naprawdę chodzę i ryczę, coś mnie ugryzło w plecy chwilę temu. To nie jest żaden bait, chodzę z rogu pokoju w róg i trzymam się za głowę, nie wiem, jak mogłam do tego doprowadzić. Jak ja się ich pozbędę. Jeszcze w zeszłym tygodniu po remontach zepsuł się nam odkurzacz, muszę jakiś pożyczyć. Jutro jeszcze muszę iść do pracy.
@Piekliszcze: A co ze mną? Ja się naprawdę boję,
@Vasek: @KrwawyPacyfista: Chłopaki, serio, powiedzcie, czy ja powinnam coś wziąć żeby z siebie też się pozbyć tych pcheł? Przysięgam, mam ranki na karku, to na pewno przez te pchły. Czy po prostu jutro szybko leczyć zwierzaka, w międzyczasie prać i odkurzać?
@Nenciak Głównie trzeba zrobić to drugie. Nie słyszałam o ludzkim specyfiku, ale może są jakieś domowe sposoby, jakiś zapach np. którego nie lubią. I się wysmarować tym. Może jesteś też teraz przewrażliwiona i Ci się wydaje, ja ciągle czułam że coś po mnie chodzi i myślałam, że każda jakaś kropka to ugryzienie. Z tego co pamiętam, to po ugryzieniu pchły nie ma strupów tylko jakieś kropki właśnie. Jak kotek będzie mieć już