Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki

Czy ktoś z was ma może jakieś doświadczenie ze zwrotem pieniędzy za bilety lotnicze?

Na początku tego miesiąca spotkała mnie przykra sprawa, a mianowicie śmierć bliskiej mi osoby. Z tego powodu zmuszony byłem odwołać swój wyjazd do Hiszpanii.

Bilety lotnicze zostały kupione w wizzair. Można przeczytać w ich regulaminie, że w przypadku śmierci bliskiego członka rodziny pieniądze za bilety zostaną zwrócone, jedynie trzeba złożyć reklamacje przez formularz znajdujący się na stronie i po kontakcie z konsultantem przesłać akt zgonu bliskiej osoby. Tak też zrobiłem, ale odpowiedzi nie otrzymałem do tej pory. Skontaktować da sie z nimi jedynie przez owy formularz albo infolinie, która kosztuje 5zł za minutę połączenia...

Czy był ktoś kiedyś w podobnej sytuacji?

#podroze #pytanie #wizzair #ryanair #tanielatanie #prawo #loty
gumchew - Cześć Mirki i Mirabelki 

Czy ktoś z was ma może jakieś doświadczenie ze zw...

źródło: comment_ItbLEKZzqVPAIKRccXSylhLs9NIL6Sv8.jpg

Pobierz
  • 5
@gumchew: Przykra sprawa, jak rozumiem zgodnie z regulaminem poinformowałeś ich na 30 dni przed planowanym wylotem i przesłałeś akt zgonu? Jeżeli tak to pisz na customerrelations.pl2@wizzair.com to chyba jedyny sensowny adres, z którego ktoś odpowiada.
@gumchew: Opisz sytuację w mailu wysłanym na ten adres co podałem, odnośnie braku możliwości dołączenia aktu zgonu (czego wymaga regulamin). Czas na odpowiedź odnośnie samej reklamacji mają również 30 dni, więc jeszcze mieszczą się w czasie.