Wpis z mikrobloga

#pytanie #antyklerykalizm #bekazkatoli #ateizm #polska #4konserwy #neuropa #polityka #prawo

Tak się zastanawiam. Jest u mnie w mieście taki wielgachny posąg Papy 2 w centrum i chętnie bym na niego nakleił taśmą duży blok z napisem "ukrywałem pedofilię, jestem w piekle", ale się wstrzymuję, bo znając realia jest tam pewnie monitoring i zaraz by do mnie się zleciała policja za "dewastację" i nie wiem czy warto wikłać się w problemy dla przesłania. Szczególnie, że w moim mieście, Sochaczewie, rządzą PISowcy. Warto? Nie warto?
  • 14
@Dawidino: są w necie i darknecie ładne poradniki jak zachować anonimowość, niezależnie czy chcesz się pomnikowi pokłonić i złożyć kwiatki czy ucałować w stopę.

Nawet CBA ci może skoczyć, ale trzeba się przygotować:
Kominiarka motocyklowa, noc, jedziesz na zamaskowanym innym kolorem rowerze by było szybko, udajesz inny chód, ubranie robocze lub takie w jakim nigdy nie chodzisz i maskuje twoją posturę, możesz się zgarbić, obuwie stare, nie zabierasz telefonu ze sobą,
@LichoToWie: Co wiedział JPII, to wie tylko on sam. Wg tego, co ostatnio wygarnął Vigano, wszelkie informacje zatajała mafia homoseksualna z Sodano i Bertone.
Jak się Półtawskiej udało ominąć Sodano w sprawie Paetza, to działania były szybkie i konkretne.
@krzychol66 u ciebie chyba nie. prawdą jest, że Papaj wiedział o pedofili i nic z nią nie zrobił.


@LichoToWie: Skoro już wiemy, że masz możliwość czytania myśli zmarłych to zapytam od razu, czy też masz mozliwość odgadywania liczb w totka? Chętnie bym zagrał. Albo jakiś STS? Podziele się zyskiem.