Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #dieta #odchudzanie

Mirki, prosze. Zatem jeszcze raz podkresle, dla wszystkich niedowiarkow i mitomanow. Jak nie mozesz schudnac, to po prostu jesz za duzo*. Nie opowiadaj bajek o tym, ze bocian dzieci przynosi, nie zwalaj winy na wszystko dookola, to nie wina antybiotykowych i hormonalnych kurczakow, to nie jest spisek illuminati, prawdopodobnie to tez nie jest wina genow, czy bardzo modnego ostatnio zwolnionego metabolizmu, to nie jest wina [wstaw jakikolwiek absurdalny powod do tlumaczenia otylosci]. Mam bardzo zla wiadomosc - to, ze tak wygladacie, to tylko i wylacznie Wasza wina.** Po prostu za duzo jecie, nie oklamujcie nikogo, nie oklamujcie siebie, bo to najgorsze.

*z wylaczeniem ludzi rzeczywiscie chorych [nie mowie tutaj o genie otylosci, bo ostatnio ktos mnie probowal zlinczowac podsylajac badania mowiace o... 3-5kg nadmiaru wynikajacego z tego genu. Czyli zamiast 80kg mozna miec 85. A nie zamiast 80 jakies 120kg]
**oczywiscie mowie tutaj o ludziach doroslych, ktorzy maja rozum i dwie rece. W mlodosci najczesciej rodzice sa winni.

Jak z tym walczyc? Nie wiem, ale nie chce sluchac wszedzie zalu i placzu, ze ktos ma 120kg i ze to z powietrza przyszlo. Nie, powietrze, uwaga, nie powoduje otylosci.
Czasami trzeba sie ugryzc w jezyk i zaczac cos zmieniac, tylko to pomaga. Nic innego. Nie diety cud-malina, czy inne wykluczania.

Pamietajcie, zaczniecie dzisiaj, to moze na przyszle lato nie bedzie Wam glupio zdjac koszulki.

Przy okazji chcialbym pozdrowiac Pana @Re-volt, kupujcie bialeczko tylko u niego [link sponsorowany:D]
Pobierz milvanb - #mikrokoksy #dieta #odchudzanie

Mirki, prosze. Zatem jeszcze raz podkres...
źródło: comment_U6EwSK0VgrunsN23owTQncX8sq5hAZcw.jpg
  • 13
Z tego wykresu wynika, że chłop który powinien jeść 2500 kalorii, deklaruje że je 2065, a w rzeczywistości je ponad 1k kalorii więcej (i pewnie się dziwi czemu nie chudnie)
Z kolei kobieta uważa że się głodzić, a powinna jeść 2000kcal, a po prawdzie jr 800 kcal więcej niż deklaruje i też się dziwi że nie chudnie
ludzie nie mają świadomosci co ile ma kalorii. Kiedyś myślałem, że soki 100% są zdrowe, póki nie zauwayżyłem, że na 1L soku przypada 100gram cukru, a cały sok ma dobre kilkaset kalorii.