Wpis z mikrobloga

@Bastsex: ja je mam, zasięgałem języka u wielu ludzi (chciałem coś, co możliwie najbardziej imituje akustyczne) i zgodnie mówiono mi, że to najlepsza oferta w tej cenie. Jako amator mogę powiedzieć, że gra się bardzo przyjemnie.
@Bastsex: casio PODOBNO mają lepsze klawisze, ale też dużo gorszy dźwięk. Ja swoją Yamahę mam od koleżanki prowadzącej sklep muzyczny, bez prowizji mi sprzedała - pamiętam bardzo, bardzo mocno wybijała mi Casio z głowy. Ale w tym zakresie cenowym i z naszymi umiejętnościami pewnie i tak nie usłyszymy różnicy.
@tomtom666 W muzycznym tez z nimi gadałem, to yamaha wygrywa w tamtej półce cenowej 1,5k. I generalnie tez nie polecają casio, poza tym modelem. Ten to generalnie półka wyżej i z p45 nie ma porównania. I fajniejszy od p115. Grałem jeszcze na jakimś Rolandzie ale ten mi sie bardziej spodobał. Klawisze są fajne, nie sprawiają takiego plastikowego wrażenia jak te z Yamahy
@AniolPanski chyba mam na kompie jakiś kurs którego nigdy nie otworzyłem. Ja po prostu drukuje nuty i uczę się takt po takcie. Teorię muzyki trochę znam z gitary, ale przydałoby się właśnie trochę poogarniać te wszystkie zależności