Wpis z mikrobloga

Bonifikarta w #mcdonalds to jakaś parodia. Karta wchodzi od północy, a przecież o tej godzinie w pierwszy dzień miesiąca zliczają wszystko i "restauracje" są nieczynne. Najlepszy motyw, że "nie wiadomo kiedy otworzymy". A na moje pytanie skąd mam wiedzieć czy będę jednym z pierwszych trzech klientów jeśli przyjdę do McD za około godzinę, typ wzrusza ramionami i mówi, że nie wie. Na szczęście znalazłem inny McD, gdzie powiedzieli, że ok.00:30 powinni otworzyć i tak się stało.
Jeśli możecie, to wybierajcie McD, które nie są otwarte 24h, tylko zamykają się np.o 21 czyli centra handlowe itp.i uderzajcie tam rano po kartę - dają ją 3 klientom za zakup McZestawu.
PepeXD - Bonifikarta w #mcdonalds to jakaś parodia. Karta wchodzi od północy, a przec...

źródło: comment_fWGJ5KWdFEbhAcxYzGWvUUIaGvuOTkqZ.jpg

Pobierz
  • 18
@PepeXD Ciesz się że dostałeś bo ja jeździłem do całodobowego maka o północy i stałem 30 minut pod makiem do 0:30 to #!$%@? powiedzieli że rano dostanę a zestaw już kupiłem. Napisałem pismo do McDonald's i dałem paragon to wysłali mi poleconym bonifikatę ( ͡º ͜ʖ͡º)
Następnym razem już bez łaski dawali w tym maku jak mówiłem że i tak dostanę bonifikarte po piśmie do centrali. Albo