Wpis z mikrobloga

#zagadkihuriego #projektswiateczny

Witajcie spragnieni rezultatów mirkowie! Jak obiecałem, tak się stało.
Stworzyłem dla was obrazek świątecznego kitku, stworzony z avatarów osób które zaplusowały ten wpis.
W sumie użyłem do tego 6954 avatarów, niektóre z nich musiałem powtórzyć, aby dało się coś z tego skleić.
W sumie kwadracików wyszło 7107.

~ Wcześniej pisałem, że projekt finalny ukaże się dopiero 25 grudnia, jednakże stwierdziłem, że monotonnym i mało atrakcyjnym dla Was będzie wstawianie jego części przez ponad 100 dni. Natomiast, jeśli wyrażasz chęć zobaczenia kolejnego projektu z moim udziałem zaplusuj ten wpis, a będzie to dla mnie sygnał i zachęta do dalszej pracy.

Możliwy jest również maraton świątecznego kitku tworzonego co kilka dni z waszych avatarów, mający swoją finalizację właśnie 25 grudnia. Ale musiałoby to się cieszyć ogromnym zainteresowaniem, ponieważ pracy było przy tym co niemiara. Z całego serca chciałem w tym momencie podziękować @Cronox za pomoc przy kopiowaniu avatarów, bez niego trwałoby to dużo dłużej. (Jeśli chcesz aby maraton świątecznego kitku z waszych avatarów stał się rzeczywistością zaplusuj odpowiedni komentarz pod tym wpisem.)

Link do obrazka w lepszej jakości: tutaj
Hur4ggan - #zagadkihuriego #projektswiateczny

Witajcie spragnieni rezultatów mirko...

źródło: comment_wwwFWyNHA7A726OlSg4spwpbAdsnhvC5.jpg

Pobierz
  • 131
@Hur4ggan: kiedyś była akcja że robili portret papieża xD z nadesłanych przez ludzi zdjęć :D ja wysłałam zdjęcie swojej mamy bo chciała, i była opcja, że można się potem na takim portrecie znaleźć po nazwisku chyba ;D Czy da się jakoś ogarnąć takie coś ale po nicku z Wykopu w przypadku tej akcji? Nie znam się ale brzmi jak dużo roboty chyba, ale to by było super :)