Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Oude_Geuze: a takie pitolenie, zeby sie faceci mogli dowartosciowac.

To nie od plci zalezy, a od typu ludzi.
Malo to kawalerskich, gdzie clue imprezy to chlanie i dziwki? Ale mi wysublimowana rozrywka, aj waj, gratuluje.

@Amishia: wiesz co, z tym wyszaleniem to dla mnie tez idiotyzm. Jak dla mnie, jesli ktos uwaza, ze malzenstwo bedzie go ograniczac itd, to po co sie w ogole hajtac? Przeciez dzisiaj nikt nikogo do
@dudi-dudi ostatnio byłam na zlocie foodtrucków w swoim mieście (w miarę wydarzenie, bo jest ok 2 razy w roku) i szły właśnie takie karynki na szpilach i różowych boa na szyi i wyłudzały żarcie na wieczór panieński.
Kiedyś byłam na bilardzie i laski domagały się od jakiegoś anona żeby rozpinał przed nimi koszule.
Mam nadzieję, że nigdy nie będę miała takiej koleżanki, okropna żenada.
@agaja wiadomo, że panowie też czasami idą w melanż i zamawiają dziwkę ale spacerując po mieście na 9 panieńskich przypada 1 kawalerski (mówię o widocznych przypadkach, gdzie babki są ubrane odpowiednio, korony na głowie, tourne po knajpach, raz na jakiś czas widzę gości z dmuchaną lalą). Laski mają większe parcie na upodlenie się, czyt. dobrą zabawę.
@dudi-dudi: aż sie zalogowałem

Kiedyś trafiłem na panieński w klubie imperium Sosnowiec, całkiem spoko karynki siedziały same no to podbijamy i dosiadamy sie.

Okazało się że to panieński najbrzydszej grubej. Pół litra później kolo mnie woła chodź do kibla coś zobaczysz - a tam kolejka gości i gruba na kolanach każdemu po kolei obciąga, jeszcze focha #!$%@?ła że nie chcieliśmy.
Plytkie zabawy, penisy hurr durr u nas to koncert w filharmonii i szanty do rana. Co wam do tego jak się ludzie bawią żeby ich nazywac od razu. Ja bylem na takich kawalerskich gdzie bylismy w gogo i później w klubie jak i na takich gdzie moc atrakcji co 3 godziny do rana. I Tu i Tu bylo spolo a ludzie nie byli prymitywami. A no tak elita internetu( ͡° ͜