Wpis z mikrobloga

Znajomy pracuje w firmie produkcyjnej, nie jako robol tylko elegancko w laboratorium. No i ten znajomy twierdzi że pracuje w #korpo bo w końcu to międzynarodowa korporacja. Ja mówię: stary #!$%@?, praca w korpo to te wszystkie korposzczury klikające w excela przed dedlajnem. A on nie, i przekonuje mnie że to on pracuje w korpo. Kto ma rację? ja? czy on?
#pracbaza #korpo #korposwiat #pytanie
  • 18
"Korpo" to stan umysłu


@polecam_poczytac_heideggera: chyba faktycznie, ja rozumiem że wy nazywacie prace w centrali pracą w korpo co nie zmienia faktu, że w teorii jeżeli ktoś pracuje w korporacji na jakimkolwiek stanowisku również pracuje w korpo - nie według chorych zasad ludzi tam pracujących i nazywających wszystko dziwnymi nazwami aby brzmiało lepiej tylko według logiki no ale w korpo świecie z logiki również robi się #!$%@?ę więc dyskuska na ten
@nairoht:

w teorii jeżeli ktoś pracuje w korporacji na jakimkolwiek stanowisku również pracuje w korpo

no nie, bo ten pracownik "restauracji" nie pracuje w centrali. sprzątaczka w "korpo" nie jest "korposzczurem". czy może według ciebie jest?

nie według chorych zasad ludzi tam pracujących i nazywających wszystko dziwnymi nazwami aby brzmiało lepiej tylko według logiki no ale w korpo świecie z logiki również robi się #!$%@?ę więc dyskuska na ten temat nie
@polecam_poczytac_heideggera: ale ja doskonale to rozróżniam - tylko lubię wasz ból dupy korpoludki gdy jednak się okazuje że korpo to skrót od korporacji w naszym ojczystym języku i według logiki każdy kto pracuje w korporacji może sobie mówić że pracuje w korpo - a to że z tym ZJAWISKIEM jakim jest KORPO nie ma nic wspólnego to inna sprawa - mówię wy z logiki #!$%@?ę zawsze robicie ( ͡° ͜
@nairoht:

tylko lubię wasz ból dupy korpoludki

Ale słaby chochoł. Kto tu ma ból dupy o cokolwiek (poza tobą ofkors)? xD

jednak się okazuje że korpo to skrót od korporacji w naszym ojczystym języku i według logiki każdy kto pracuje w korporacji może sobie mówić że pracuje w korpo

Nie rozumiem dlaczego ekstrapolujesz zjawisko, które ja kojarzę tylko z wykopem i tagiem #korposwiat, na całe społeczeństwo "korpoludków".