Wpis z mikrobloga

Jak mirki oceniają e75? Mam odblokowanego i zastanawiam się nad kupnem bo przyda się czołg do robienia nowych misji.
Tiger 2 był tragiczny ( mam na myśli brak pancerza) chociaż pod koniec go polubiłem - za świetne działo. Pancerz E75 daje rade? Patrzę na tanks.gg i jest ok, ale jak w praktyce? Ktoś gra lub grał? E100 raczej nie planuje kupować, ale jeżeli IX jest ok to zostanie w garażu.
#wot
  • 8
@Amaru: działo wolno ładuje, niby celne, ale też troche skupia, w garnek dużo wchodzi, dolna płyta słaba, mobilność w miare ok, kiedyś był lepszy, teraz wszystko go prawie przebija, na szczęście zostało mi z 10k do e100 i sprzedam to w cholere
@Amaru jest zajebisty ale tylko wymaksowany, grind to patola totalna, natomiast wymaksowany odbija dużo, ma niezłą alfę, celny, dosyć mobilny,osobiście bardzo go lubię
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Amaru: lepsza VK 45.02B, ale mniej mobilna. Ogólnie z czołgiem mam dobre wspomnienia, początki grindu to dramat, ale to tyczy prawie każdego stokowego czołgu.
@Amaru: VK B. E-75 jest bez sensu, bo ma taką se mobilność i sprawia ułudę posiadania pancerza. Jak spotkasz jakikolwiek czołg jadący full gold, to zajarzysz szybko, o co chodzi.

@Amaru: trzeba duzo katowac i jest dobrze. Dzialo jest mordercze i celne i naprawde zaboli kazdego. Moj pierwszy tier IX i ulubiony, mam prawie tysiac bitew na nim. Szkoda, ze mu silnik mocniejszy zabrali, kiedys byl bestia i mogles taranowac po prostu