Wpis z mikrobloga

@kacper3355: Wydaje mi się że to są pudełkowe wersje gier Cenegi (właścicela Muve), które oni sprzedają w tych specjalnych akcjach w Biedronce (i to skrót od Biedronki) :D Ale to takie przypuszczenie bo mi wyskoczyło to jak szukałem w google bo sam byłem ciekawy :D
@Kikuchiyo: hmm, mam nadzieję, że to nie są jakieś okrojone wersje ;) Zamówiłem jeden stary tytuł (premierowe wydanie - wg. zdjęcia, dość rzadkie) i teraz wyczekuje kuriera :D Jak przyjedzie kupa to najwyżej zwrócę, chociaż mam nadzieję, że się mylę i wszystko będzie zgodne z opisem.
@kacper3355: Ale to nie są w żaden sposób okrojone wersje. Oni sprzedają gry w biedrze i nie ma żadnego problemu. Po prostu masz pudełko z płytą (bez instrukcji itp jak to w dzisiejszych czasach) i kod do Steam :) Niestety ale teraz gry na PC w pudełku coraz bardziej mijają się z celem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Kikuchiyo: śmieszna sprawa, ale kupiłem kiedyś w biedrze tę samą grę, którą zamówiłem teraz. Ta z biedry była strasznie okrojona - tak jak mówisz, płyta i kod na steam. Nazwa ta sama, wydanie to samo a jednak zawartość inna. Ta w Muve jest opisana jako naprawdę bogata (rzekomo posiada to co powinna - artbook, making of, plakaty itd.) - właśnie na tym mi zależy. A jak przyjdzie mi ten bubel z