Wpis z mikrobloga

@Koli96: gdyby ktos w tagu pytal o mi5 nowy z chinskiego sklepu, zostalby zarzucony odpowiedziami ze na bank to bedzie refurb, skladak itd...

Tutaj mamy telefon z tego samego okresu, ze sklepu ktory chyba jest nawet mniej wiarygodny niz goldway. I ludzie sraja pod siebie ze to nowki telefony w tysiacach sztuk (vide popularnosc na pepper.pl).

Czy nie powinno dac to do myslenia?
@xaoc: nie masz jak sprawdzic, geekbuying znany jest z roznego rodzaju zagrywek i jest to, w mojej opini, malo wiarygodny sklep.

Jak wyzej pan @vlodek2532 pisal na amazonie jest wysyp refurbow, ktory pokryl sie z pojawieniem sie tego tela jako brand new na geek. Skad nagle tyle nowek ponad 2 letniego telefonu, zapomniany magazyn czy co?

Sprawdzic nie ma jak, musialbys miec tel w lapie i byc moze strona 1+ oferuje
@xaoc: refurb to nie zwrot, to skrot od refurbished, najbardziej oddajace sens tlumaczenie to odnawiany.
Cos sie zepsulo, ktos naprawil, zapakowal w nowa obudowe (lub nie) i masz telefon.
@PurpleHaze: No i miałem telefon, który chciałem kupić i teraz nie mam ( _)

Może polecisz jakieś tanie (0-1000zl) 5cali? Raczej chciałbym, żeby był sprawny przez 3-5lat.
@xaoc: przykro mi nic nie polece, zwlaszcza z tym wymogiem 5" w obecnych czasach jest dramat.
Zobacz tutaj, wczoraj byla promocja od zaufanego sprzedawcy (amazon), moze cos sie trafi:
https://www.pepper.pl/promocje/honor-9-ips-515-4gb64gb-nfc-b20-amazonit-101556

Polecam sledzic te strone.

Co do reszty, trzeba poczekac 3-4 tygodnie jak zaczna przychodzic (o ile) pierwsze zamowione egzemplarze przez ludzi z pepper.pl bo tam chyba pierwsze info o tej promce sie pojawilo.
Wtedy bedziesz mial klarowna sytuacje co i jak.
@Koli96: jeśli masz czas poczekaj do black friday i wtedy kup poco F1. Powinien byc za około 1k. Parametry jak oneplus 6. I to może być minus dla ciebie bo to jednak spory telefon.

Również zastanawiałem się nad tą ofertą ale nie wierzę że to nówka