Wpis z mikrobloga

@liquidlight: czyli co, miesięcznice smoleńskie jako pokazujące jak dużym elementem społeczeństwa są środowiska PiS i istnieje szansa na większą świadomość i zrozumienie, a z czasem i akceptację ze strony KODowców?
  • Odpowiedz
marsze niepodległości.

akceptowane społecznie.


@Sarmataa: Niestety społeczeństwo ma niską świadomość. Mam nadzieje, że w przyszłości zapraszanie do swojego kraju faszystów i terrorystów nie będzie akceptowane. Ale świadomość zmienia się powoli :)
  • Odpowiedz
Wypinanie się do drugiego faceta nie jest obnoszeniem się z seksualnością.


@L3stko:

Kto widział, żeby orientacją chwalić się w telewizji czy też przestrzeni publicznej?! Nie ma przecież w ramówkach szanujących się stacji programów o randkach heteroseksualnych par, przygotowaniach do ślubu, w których panny młode dostają miejscowych skurczów wagin, bo chusteczki do ślubnej zastawy nie są wrzosowe, a liliowe, show gdzie heteroseksualni mogą pobrać się w ciemno i rozwieść po kilku dniach.
  • Odpowiedz
zwykli ludzie nie eksponują swojej seksualności, na randki chodzą do restauracji, kochają się w sypialni. W dalszym ciągu nie widzę potrzeby organizowania takich eventów. Najczęściej tzw. homofobia to nie uprzedzenie do samego homoseksualizmu, ale do obnoszenia się z tym.


@L3stko: Zauważ, że w krajach gdzie homoseksualiści mają pełne prawa nie ma takich marszów czy parad.

Zresztą właśnie o to w takich marszach chodzi, żeby przeciętny człowiek zobaczył, że taki gej czy
  • Odpowiedz
@Micho_master: W obu przypadkach ochraniana jest mniejszość zwolenników lewicy. Podobnie podczas marszu niepodległości, tam nie chodziło przecież o ochronę osób maszerujących tylko prowokatorów. Od razu na całym świecie pojawiałyby się nagłówki, że nacjonaliści biją mniejszości.
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?, sebixy nie mające żadnych własnych osiągnięć muszą se podnosić samoocenę takimi debilizmami. A tak naprawdę swoim zamordyzmem plują na groby ludzi, którym marzyła się wolna Polska.


@GilbertEatingGrape: Co za bzdury. Wiesz jakie wartości mieli obywatele II RP? Właśnie takie.
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?, sebixy nie mające żadnych własnych osiągnięć muszą se podnosić samoocenę takimi debilizmami. A tak naprawdę swoim zamordyzmem plują na groby ludzi, którym marzyła się wolna Polska.


@GilbertEatingGrape: dokładnie
  • Odpowiedz