Wpis z mikrobloga

@Zin331:
Liceum, potem WAT. Ale tam trzeba być plecakiem, więc jednak WSOWL
Możesz też po liceum skoczyć na służbę przygotowawczą, iść na szeregowego w jakimś Zbąszynku i studiować jakieś gównostudia byle magisterkę strzelić i też da się awansować i iść dalej.

Wszystkie moje porady można sobie wsadzić w dupę jeśli jesteś osobą wybitną, wtedy ciężką pracą można iść na WAT a potem kariera stoi otworem.

Edit. Technikum pomaga dostać się do
@soniatedi18: Potwierdzam Twoje słowa. Poziom kandydatów na Wacie spada z roku na rok. Mój brat startował tam w 2010r. i mając 100% z rozszerzonej matmy nie mógł być pewnym na 100% miejsca na swoim kierunku. Teraz to tylko zdać maturki byle jak i witamy nawet na kryptologii gdzie matmy z wyższego poziomu jest od groma. Ogólnie dostrzegam,że dobór kandydatów na szkoły oficerskie zmierza w złym kierunku. Armia zamierza iść w kierunku
@soniatedi18: O wojsku zacząłem myśleć na początku gimnazjum, ten jest już moim ostatnim i nadal chcę wiązać swoją przyszłość z wojskiem.Nie wiem czy w klasie maturalnej ,nie będę chciał zostać kimś innym.
Poza tym jak byłem gnojem wzrok mi się mocno pogorszył ( - 4.5 , noszę soczewki) i obawiam się ,że to może zniszczyć moje marzenia zostania żołnierzem,wydaje mi się ,że jedynym wyjściem jest laserowa korekcja wzroku.