Wpis z mikrobloga

@denis-szwarc: Jakimi rezultatami masz zamiar się podzielić, skoro nie masz z czym tego porównywać? Nie mając drugiej próbki i grupy kontrolnej jest to całkowicie nieprzydatne i niekonkluzywne. Nie masz na czym oprzeć swoich obserwacji, więc nie musisz tego robić. Oczywiście fajnie, że masz zamiar tego unikać, ale innym się to raczej na nic nie zda. Może gdybyś miał brata bliźniaka jednojajowego i on w tym czasie sobie używał do woli -
@denis-szwarc podziwiam, że jesteś w stanie tak się ograniczać w społeczeństwie, w którym spotkania ze znajomymi niemal nierozerwalnie łączą się ze spożywaniem alku. Trochę podziwiam, trochę mnie zastanawia jaki masz charakter i ilu znajomych. Z jednej strony alkohol to faktycznie zło, ale z drugiej lekkie 'wstawienie sie' pozwala się otworzyć, porozmawiać na więcej tematów i bardziej zbliżyć z ludźmi
xD Nie sądziłem, że będziecie mnie namawiali do alko xD Spodziewałem się troszkę wyższego poziomu, ale dobra, odpowiem:

@oiio: powiem po prostu, czy mi się udało i czy potrafię się bawić bez alko, mi już mało lat życia pozostało, wiec nie zmarnuję go na alko papierosy itd

@Amelinowy mam w sumie duży dystans do siebie, znajomych kilku, ale nie nie siłę, bo nie toleruję fałszerstwa i potrafię to wykrywać na kilometr,