Wpis z mikrobloga

Chciałbym zmontować stronę firmową i potworzyć firmowe maile.
1. Gdzie najlepiej kupic domene by za jej przedłużenie nie placic potem 929583020 zł?
2. To samo co wyżej tylko z hostingiem?
3. Ktoś może ostatnio walczył z robieniem firmowej strony internetowej i maili i podrzuci jakieś wskazówki, poradniki? ;)
#domena #domeny #hosting #marketing #marketinginternetowy
  • 22
  • Odpowiedz
@vivanat: jak bardzo prosta strona firmowa Cię interesuje? Jeżeli bardzo prosta czyli parę zdjęć, tekst i blog to nie ma sensu angażować w to agencji - zrobisz to spokojnie sam. Jeżeli chodzi o wskazówki to pytaj śmiało :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Michal_Skup hehe :D strona bardzo ale to bardzo prosta- jedynie kilka podstron typu historia oferta i kontakt. Tak jak mówiłem- najbardziej chodzi o maile firmowe, jakieś takie moje dziwne chore ambicje ale wkurza mnie nalepione na sucie firmowym "nazwafirny@gmail.com" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Co do maili - to chyba najłatwiejsza do zrobienia rzecz - każdy hosting obecnie to oferuje więc tutaj musisz jedynie podać nazwę maila, ustawić hasło i w sumie problem z dyńki. Potem kwestia ustawienia tego wszystkiego w jakimś programie pocztowym chociaż ja byłem leniwą bułą i za 5 ojro miesięcznie mam pakiet biznesowy Google, który spiął się z moją domeną dzięki czemu pocztę z hekko.pl mam na gmailu :) Niby nic ale
  • Odpowiedz