Wpis z mikrobloga

Matgo, kolejne wesele na którym muszę być, kolejne godziny #!$%@? z budynku głównego z moim #niebieskipasek przed #discopolo pod pretekstem papierosa, eksploracja całego obiektu zajmie nam pewnie z 2 godzinki, a potem będziemy pić i znowu #!$%@? przed #discopolo. Ja #!$%@?, jak ja nie szanuje tej muzyki, plastikowe dźwięki ,#!$%@? teksty o niczym albo o dupie. A potem znowu sranie rodziny, że się nie bawię, czemu nie tańczę ładnie jak moja kuzynka od strony #!$%@? wie jakiej, zobacz jak #!$%@? ultrawiejską maniane do Martyniuka w swojej sukience z ''Fashion Butiku'' na jej wiosce. #!$%@? ze dala za nią 200 zł, a na #aliexpress kosztuje z 50 ziko maksymalnie. Ale nie, zobacz jak sie bawi, wiejski krój chińskiej sukienki powiewa. Oczywiście nie było nawet mowy, o nie pokazaniu się na tej świetlistej uroczystości bo przecież najbliższa rodzina, wszyscy jadą, nie bądź dziwadłem razem z tym twoim ''hipppsem''. O bozeeeeee, jeśli kiedykolwiek do tego dojdzie, moje wesele będzie na bosaka, gdzieś w plenerze, bez makijażu i w lnianych ''hippsowskich'' koszulach i sukniach, z wolnymi instrumentami w tle i z czerwonymi kubeczkami. Wszyscy sie #!$%@?, potańczymy, nie będę musiała wybierać kogo zaproszę, tylko zaproszę w #!$%@? ludzi i będzie melanżu taki, że ja #!$%@?. #gownowpis #wiejskiewesele #rodzinaalert #gorzkiezale #boldupy
  • 126
  • Odpowiedz
dalej udajesz głupiego


@Shatter: Słonko, usiłują nieudolnie obrażać nie zmienisz faktu, że nie masz racji, co udowodniłem już parę razy.
Jeśli nie potrafisz przegrywać, to nie zabieraj się za dyskusje, bo tylko robisz z siebie większego (...).

Mam rozumieć


Broń boże!
Masz prawo być głupi.
I bredzić – wbrew faktom – że to, co się dzieje, nie istnieje.
Teraz np. – jak (...) czepiasz się, że para tańcząca do muzyki metalowej
  • Odpowiedz
nie wiem


@Shatter: To przecież oczywiste.
Postawiłeś błędną tezę, udowodniłem, że nie masz racji i brniesz, choć już jest po ptokach i nie da się tego odkręcić, że błądzisz twierdząc, iż „nikt nie #!$%@? na weselu metalu”.

Kłócisz się faktami, to… jest po prostu głupie.
  • Odpowiedz