Wpis z mikrobloga

@niemamnasmsy: Nie mogę z tej całej sytuacji xD Napisałam u niej na instagramie, że #!$%@? się zachowała to oczywiście inne fanatyczki- o dziwo madki - się odezwały, że w ogóle #!$%@? się znam i nie mam racji xD A, napisałam jeszcze, że odebrała możliwość świętowania Osace, to jakaś laska odpisała "she still got her money right?" xD To tylko dowodzi, że jak ktoś fanatycznie uwielbia jakiegoś sportowca to wybacza mu nawet
  • Odpowiedz
@Sondokan: chyba jakieś swoje podpowiedzi "na migi" palcami czy coś, chyba nie było to pokazane, ale sędzia widział, a tego też nie można robić na turniejach wielkiego szlema
  • Odpowiedz
@niemamnasmsy: #!$%@? mnie ten żeński wiwat na trybunach po tym jak padają słowa Sereny o córce XD brak logicznego myślenia. Madki usłyszały, że argumentem jest dziecko to od razu zaczęły skandować i wiwatować mimo, że argument był totalnie z dupy xD
  • Odpowiedz
@dam98: już niedługo zniżki w sklepach, darmowe 5 kolejek w knajpie i dopuszczalne dwa przestępstwa dziennie bez dostania za nie kary ponieważ "mam curke" xd
Btw ta jej córka ma jakiś lvl 1 czy tam ileś, wstyd bo "mała zobaczy jak oszukuję dlatego nie oszukuję" jest inwalidą jeszcze przez jakieś 8-10 lat, zanim dzieciak zrozumie o co chodzi w tym sporcie xD
  • Odpowiedz