Wpis z mikrobloga

Mircy co mam robić? Dzieje się najgorsza chwila w moim życiu, najwierniejszy przyjaciel mi się rozchorował 11 lat razem z dnia na dzień się pogorszył, wydawało mi się iż nic mu nie da rady a jednak. To już nie to samo stworzono nic nie szczeka trzeba znosić i wnosić po schodach, od wczoraj przestał pić nic nie je wrócił przed chwilą od weterynarza dostał antybiotyk jutro idzie na badania, mam nadzieję iż wyjdzie z tego bo się całkowicie załamie ()

#pies #najlepszyprzyjacielczlowieka #piesek #psy #choroba #pomocy #pomoc #wsparcie
Lardor - Mircy co mam robić? Dzieje się najgorsza chwila w moim życiu, najwierniejszy...

źródło: comment_IWeV5HHNnLCxdRhRHFHpOttqRMrz7o8o.jpg

Pobierz
  • 36
Niestety, może to być coś odkleszczowego. U mojego psiaka objawy takie same, dodatkowo badania krwi nie wykryły nic od kleszcza, a jednak po jakimś antybiotyku na właśnie choroby odkleszczowe wrócił do siebie z dnia na dzień.
Psiakowi życzę zdrowia, będzie dobrze! :)
@imkazea mam taką nadzieję, na samym początku wiosny wracał ze spaceru z mininimu 5 kleszczami od razu po spacerku był sprawdzany nawet obroża przeciwko im nie pomagała były tak cholernie głodne, całe lato nie złapał ani jednego i tak od niedawna się rozchorował z dnia na dzień gorzej choć w piątek nawet się bawił i miał apetyt