Wpis z mikrobloga

Halo Mirasy, #informatyka na #pk. Chciałbym się dowiedzieć coś o tej na wydziale fizyki, matematyki i informatyki, czy ją polecacie? W wymaganiach jest napisane, że trzeba ogarniać infe ze szkoły średniej i tu pytanie jak jej nie miałem to da się ogarnąć to na studiach? Jeszcze zastanawiam się nad infą na wydziale mechanicznym i nie przeszkadzałby mi przedmioty związane z tym wydziałem.

#studbaza #studia #krakow #agh
  • 14
@vice99: Pokaz te wymagania, bo nie chce mi się wierzyć, że ktoś tam takie brednie wypisuje. Na pk raczej tylko FMI ma sensowny program, a te mechaniczne przedmioty prędzej czy później wychodzą bokiem.
@vice99: jak chcesz się samemu rozwijać i cisnąć w tym czasie normalnie na etacie od pierwszego roku(na studiach dziennych) to polecam. Ogarniesz wstep się wielu do ciekawych zagadnień informatycznych od hardware, po sieci, aż po programowanie. A np.fizyczny to będziecie mocno cisnąć fizykę i matme, na inżynierii komputerowej (najwyższy próg) cisna w C i assembler z tego co słyszałem xD
@Niuhmer: nie mam pojęcia, dzwoniłem dzisiaj i mi powiedział żebym sobie sprawdził a ja powiedziałem że jest za ubiegły rok to mi powiedział że nie pamieta xD A Ty ile masz pkt?