Wpis z mikrobloga

Jak to jest że nowe auto z salonu, na odpalonym silniku ma Check Engine i cały zestaw innych kontrolek błędów? To standard w VW że auta przychodzą z wszystkimi kontrolkami odpalonymi, czy jak to jest? XD

(Wiem że na wyłączonym silniku kontrolki się świecą, natomiast tutaj jest rozgrzany i odpalony silnik)

Chodzi mi o auto w tym ogłoszeniu: https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-golf-sportsvan-highline-1-5-tsi-150km-dsg7-ID6Af79s.html#4b96ca4051

#motoryzacja #samochody #mechanikasamochodowa #volkswagen #vag
Kalak - Jak to jest że nowe auto z salonu, na odpalonym silniku ma Check Engine i cał...

źródło: comment_VoFYHON3gNc5GGF5nCIzFpy8prtrXYbH.jpg

Pobierz
  • 14
@TS050: Tutaj jest seria zdjęć środka z odpalonym silnikiem, które na pewno trwały więcej niż kilkanaście sekund. Do tego auto jest rozgrzane.
@Kalak: Może po prostu akumulator był wyładowany. Koleś na jednym kanale YT pokazywał jak odpalał swoje Ferrari i Lambo po zimie to jedno i drugie miało choinkę kontrolek.
@laptop_wwa: w salonie tak. Mam kolegę, który „przetacza” auta w porcie w Hamburgu ze statku na brzegi czy w drugą stronę i mówił mi nawet do trzeba po kolei nawciskać e-klasie by trochę szybciej przez port przejechać ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Kalak: padł akumulator, albo był odpięty. Żeby błędy zniknęły z zegarów wystarczy przejechać kilkaset metrów i będzie ok. Błędy oczywiscie w pamięci tez zostaną, ale przeciez to ASO, więc temat ogarnie :D