Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuję rady. Mój #rozowypasek z którą jestem od 7 miesięcy odwaliła ostatnio niezłą imbę... Możliwe, że to ja odwaliłem bardziej ale o tym zaraz.

Gdy się poznaliśmy rozmawialiśmy o naszej przeszłości, ja mam 28 lat, ona 22. Ona jest dziewicą (tzn. była zanim poszliśmy do łóżka) a ja już kiedyś spałem z dziewczyną #wygryw. Tylko, że wstydziłem się tego w jakich okolicznościach do tego doszło (żadna #roksa czy coś, dłuższa historia) więc powiedziałem jej że jestem prawiczkiem. Ona była z tego powodu bardzo szczęśliwa, dużo mówiła na ten temat - ile dla niej znaczy to, że oboje przeżyjemy swój pierwszy raz razem i że jestem "niezbrukany". Ostatnio gdy zbliżały się moje urodziny powiedziała że ma dla mnie prezent. Myślałem, że kupiła albo zrobiła coś fajnego a ona zaplanowała nasz pierwszy raz #seks.

Było naprawdę super, wieczór był wspaniały ale miałem wyrzuty sumienia i następnego dnia przyznałem jej się, że już kiedyś uprawiałem seks. Tak wściekłej nie widziałem jej nigdy... Spaliśmy ze sobą w piątek a od tego czasu odpisała mi tylko dwa razy, w tym raz na messengerze gdzie mi napisała dlaczego się tak obraziła (pic rel). Co teraz? Pytanie głównie do #rozowepaski jak załagodzić tę sytuację? Tamta dziewczyna nic dla mnie nie znaczyła, ten związek jest dla mnie ważny i chciałbym to jakoś naprawić ale moja dziewczyna mówi, że brzydzi się mnie, że gdy myśli o tym że mój penis był w innej lasce to nie może na mnie patrzeć. Z góry dzięki za rady.

#zwiazki #zalesie #smutnazaba #niebieskiepaski #niebieskipasek #pytanie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
rybsonk - Mirki, potrzebuję rady. Mój #rozowypasek z którą jestem od 7 miesięcy odwal...

źródło: comment_BdM6XiWqX8JZCtX6jLYKS0uvb1JLmnRY.jpg

Pobierz
  • 217
  • Odpowiedz
@rybsonk jakby miała ból, że ja okłamałes to rozumiem, ale że się brudzi, że byłeś w innej? Ona ma 17 lat czy jest uposledzona? Współczuję Ci, że jesteś z taką laska. Widać, że mentalne dziecko.
  • Odpowiedz
@rybsonk: może bajt XDDDD
Ale jeśli nie, to straszna sytuacja. Nie wiem jak można kłamać z początku relacji. Jeszcze dowiedziałeś się, jak seks i dziewictwo jest dla niej ważną sprawa.
Poruchałeś i później wyznałeś jej prawdę ( ) nie wiem jak można było tego nie przewidzieć, jak zareaguje XDD

@chilling: bardzo trafna uwaga, szanuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 7
@rybsonk i już nikt jej nie zechce bo ONA NIE JEST JUŻ DZIEWICĄ! Każdy teraz będzie wymiotować na myśl o tym, że MIAŁA JUŻ PENISA W WAGINIE! Jest skazana na samotność bo kto dotknie NIE CZYSTĄ?!

A na serio to jej powiedz, że są w życiu ważniejsze rzeczy niż seks a najbardziej intymnym momentem jest to jak widzisz jak twojej kobiecie wychodzi 4 kg czlowiek z cipki a ty w tym czasie
  • Odpowiedz
  • 4
@rybsonk : klasyczny przykład myślenia #!$%@? a nie głową. Mogłeś powstrzymać się w ostatniej chwili tym bardziej ze wiedziałeś ile to dla niej znaczy. Wycofalbyś się w ostatniej chwili i być może i tak byście poszli do łóżka w innym terminie.
Teraz jeżeli faktycznie ci na niej zależy to powiedz ze powiedziałeś tak bo bardzo ci na niej zależało i nie chciałeś jej stracić tylko przez to że popełniłeś kiedyś błąd którego
  • Odpowiedz
#!$%@? ze miales inne ale bardziej chodzi o klamstwo. Jak ona bedzie brzydzila sie kazdego chlopaka ktory juz wczesnie ruchal to powodzenia. To jest normalna sprawa benis into vadzajna.
  • Odpowiedz
#!$%@?. Szczerość jest najważniejsza ale od początku do końca, a nie w wybranym momencie. Gdyby był szczery od początku sytuacja by tak nie wyglądała.

to jest zło owinięte w post-modernistyczne #!$%@?. Człowieku ogarnij się.


@Dakkar: @chilling: Oczywiście, gdyby był szczery, to pewnie nie byliby razem, ona by się nie zakochała, a teraz by nie cierpiała z tego powodu. Ale nie był szczery, zrobił źle i teraz próbując uciszyć swoje sumienie
  • Odpowiedz
  • 2
Skoro chcesz walczyć to walcz, ale miej świadomość że już zawsze przy kłótni/awanturze to będzie jej argument ostateczny, którego w żaden sposób nie będziesz mógł podważyć.
  • Odpowiedz
Imo
#!$%@?, ze ja oklamales (miałam minimalnie podobna sytuacje i tez się baaaaardzo #!$%@?, bo to jest jednak istotne).
Ona-dziewica, zaufała Ci, oddała Ci swoją cnotę, a Ty później jej to wszystko zabierasz i mówisz, zE to było kłamstwo. Myśle, ze straciła dużo zaufania do Ciebie, ale z drugiej strony...
myśle, ze to jest do odbudowania.
Jak dla mnie.. dobrze, ze jej powiedziales prawdę. Może kiedyś w jakiś sposób by się o
  • Odpowiedz