Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak zastanawiałem się gdzie iść po gimnazjum, wybór padł na technikum informatyczne wiadomo dość popularne przyszłościowe itp.W mojej głowie były same pozytywne myśli nauczę się dużo rzeczy, nauczyciele mnie czymś zainteresują znajdę nowe hobby, zobaczę czym jest to słynne programowanie , jakie fajne rzeczy będę programował i wiadomo dzięki temu fajna pracke.

Teraz jestem w 4 klasie i przepisuje kod z tablicy do komputera :/
Całe szczęście będę miał papiery technika które podobno nic nie dają (°°

#techbaza #szkola #gownowpis
  • 7
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vegetator21: nie powiedziałabym, że śmieszne, zależy jak się te papiery wykorzysta, ale mimo wszystko starczają tylko do pewnego momentu, potem już nie dostanie się awansu bez dodatkowych studiów

@roon0koh: @Ketra: pewnie tez zależy od firmy i od samego petenta, co ma ciekawego do zaoferowania swoją osobą. Jeśli ma "lepszą" konkurencję w postaci bardziej sumiennych pracownikow, z lepszym wykształceniem albo z jakimis znajomosciami to zapewne za daleko nie zajdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mnie na przykład do korpo nie ciągnie i po liceum zapewne pojde w swoje hobby - organizacje porządkowe ( ͡° ͜
@Ketra: ja po technikum inf mam zawodowy zrobiony. W technikum kiedy inni przepisywali to ja z tymi zainteresowanymi analizowaliśmy kod i poprawialiśmy albo rozbudowywaliśmy. Dziś nie robię w zawodzie, nie miałem szansy robić w zawodzie przez to gdzie mieszkam i nikt na papier TI nie spojrzał nawet. Nie jest wartościowy bo to stary materiał.