Wpis z mikrobloga

Jestem jedną z osób która nie hejtuje modelu E36 Compact (tylko E46 Compact :P) i nieskatowane przez sebków egzemplarze to już coraz rzadsza sprawa. Niemniej jednak się zdarzają (sam wrzucałem nawet jednego takiego na czarnych tablicach), a cena 32 tysiące PLN za kompota (i to nie w jakiejś wersji M52 323i tylko kompletna bieda 316i z szybami na korbkę xD) to jest gruba przesada.
Do tego samochód przestał w garażu od 2002 roku, ale za to "osłonięty miękkimi pokrowcami" i "pod punkty podnoszenia auta podłożone były kobyłki, aby uniknąć odkształcenia opon". Bo wiadomo że jak ktoś zostawia barnfinda to zawsze dba o to żeby oryginalne opony nie uległy uszkodzeniu i sprzedający mógł to podkreślić z dumą w ogłoszeniu xD
Dodatkowy bonus to fotka zrobiona osobiście przez admina GK na której widać samochody o łącznej wartości 12 370 000 PLN (według wystawiających), co raczej przeczy tezie jakoby "tylko wystawiali cudze ogłoszenia" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
http://www.gieldaklasykow.pl/bmw-316i-compact-e36-1995-32000-pln-wroclaw/

#samochody #motoryzacja #bmw #e36 #e36compact #heheszki #gieldaklasykow #bekazgieldyklasykow
o.....y - Jestem jedną z osób która nie hejtuje modelu E36 Compact (tylko E46 Compact...

źródło: comment_vJRdHP42mdaDoIRgBsESGqyqcEH12MQs.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@oficer-prowadzacy: Ja bym to raczej nazwał giełda debili. Sprzedawanie jakiegoś 23 letniego śmiecia w cenie dobrego samochodu z jakiegoś 2005 roku w dobrym wyposażeniu. Żeby to chociaż miało R6 i jakieś ciekawe wyposażenie, a nie totalna bieda, przecież tu nawet nie ma elektrycznych szyb XD
  • Odpowiedz
Do tego samochód przestał w garażu od 2002 roku, ale za to "osłonięty miękkimi pokrowcami" i "pod punkty podnoszenia auta podłożone były kobyłki, aby uniknąć odkształcenia opon"


@oficer-prowadzacy: posumowując mamy tutaj ORYGINALNE, NIEODKSZTAŁCONE minimum 16 letnie opony xD
  • Odpowiedz
@Radziox:
Handlarze właśnie traktują ludzi kupujących klasyki jak debili - no bo dla nich ktoś kto kupuje za kilkadziesiąt tysięcy złotych starego Mustanga zamiast nowego auta to jest debilem. A skoro jest debilem to pewnie zapłaci dowolną cenę nawet za największe gówno. Problem w tym że tak to nie działa i takie firmy w praktyce jedynie czekają na frajera. Jakby była równość i handlarze też musieli utrzymywać ciągłość OC za auto
  • Odpowiedz
ale wiesz ze kompoty 1.6 sa nieupalane przez sebków bo nawet oni mają w sobie tyle godności zeby nie jezdzić kompaktełem xD


@kozaqwawa: o panie, w odmentach internetu znajdziesz takie obklejone M, ze spojlerami i innymi cudami. Wiadomo nawet sebek woli coś mocniejszego i w coupe, ale jak fundusze skromne, to biorą co jest.

@oficer-prowadzacy: odwieczna beka z Giełdy Klasyków, na hypie na klasyki od zawsze próbują wypchnąć jakiś zwykły
  • Odpowiedz
Zaraz zaraz, śmiejecie się z co prawda 316i ale przecież ten samochód jest w stanie jak po wyjeździe z fabryki. Niech mi ktoś wytłumaczy w jaki sposób ma to mu niby obniżyć wartość? To jest typowy "klasyk" przez małe "k" bo ze względu na mały silnik ta wersja nie jest porządana
  • Odpowiedz
  • 3
Ja mam compacta 1.6 w NL i jeżdżę nim tylko do pracy. Czarny w oryginalnym m pakiecie z niebieskimi fotelami. Jeżdżę nim już dwa lata i jeździ się super. Silnik muł ale zakręty to przyjemność. Pewnie i precyzyjnie. Mam klimę i elektrykę full. Szkoda mi go zmieniać bo do 6tys nie kupię nic lepszego. Fajne autko i bezawaryjne.
  • Odpowiedz