Wpis z mikrobloga

Jestem jedną z osób która nie hejtuje modelu E36 Compact (tylko E46 Compact :P) i nieskatowane przez sebków egzemplarze to już coraz rzadsza sprawa. Niemniej jednak się zdarzają (sam wrzucałem nawet jednego takiego na czarnych tablicach), a cena 32 tysiące PLN za kompota (i to nie w jakiejś wersji M52 323i tylko kompletna bieda 316i z szybami na korbkę xD) to jest gruba przesada.
Do tego samochód przestał w garażu od 2002 roku, ale za to "osłonięty miękkimi pokrowcami" i "pod punkty podnoszenia auta podłożone były kobyłki, aby uniknąć odkształcenia opon". Bo wiadomo że jak ktoś zostawia barnfinda to zawsze dba o to żeby oryginalne opony nie uległy uszkodzeniu i sprzedający mógł to podkreślić z dumą w ogłoszeniu xD
Dodatkowy bonus to fotka zrobiona osobiście przez admina GK na której widać samochody o łącznej wartości 12 370 000 PLN (według wystawiających), co raczej przeczy tezie jakoby "tylko wystawiali cudze ogłoszenia" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
http://www.gieldaklasykow.pl/bmw-316i-compact-e36-1995-32000-pln-wroclaw/

#samochody #motoryzacja #bmw #e36 #e36compact #heheszki #gieldaklasykow #bekazgieldyklasykow
o.....y - Jestem jedną z osób która nie hejtuje modelu E36 Compact (tylko E46 Compact...

źródło: comment_vJRdHP42mdaDoIRgBsESGqyqcEH12MQs.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cwlmod: czy E36 jest już klasykiem można się jeszcze spierać (IMO za wcześnie), ale nawet jak ktoś o E36 marzy, to raczej nie o najsłabszej możliwej wersji i myślę że znacznie chętniej weźmie auto z większym nalotem, ale w bardziej porządanej wersji. Cena jest po prostu z dupy, bo ani tym jeździć (to nie M czy choć wypasione R6), a przebieg zniszczy jedyny atut, ani nie kolekcjonować, bo to żaden rarytas
  • Odpowiedz
@HetmanPolnyKoronny: E36 jest już youngtimerem i to nie dlatego że sam je mam. Ta buda ma stylizację z innej epoki. E46 wygląda dużo nowocześniej. To prawda że 316i najlepiej nadaje się do stania, co w tym przypadku uczyniono. Nie rozumiem natomiast tego wyśmiewania ceny. Można się spierać czy jest za wysoka ale przecież zwykłe e36 R4 chodzą do 10-12k a tu mamy absolutny rarytas jeśli chodzi o stan. To nie jest
  • Odpowiedz