Wpis z mikrobloga

https://www.kross.pl/pl/2017/road/vento-2-0

Jak myślicie za ile mógłbym sprzedać? Kupiony w styczniu tego roku. Przebieg 2700. Wszystko fabryczne. Łańcuch nie wyciagniety.
Całość sprawna. Nie bity:) smarowany i myty po każdej jeździe. Opony w stanie dobrym. Z uszkodzeń - lewa korba delikatnie obdrapane, tak samo owijka na lewej stronie - wypialem się z trenazera. Delikatnie obdrapane kierownica - od lemondki. Obdrapania zamalowane lakierem bezbarwnym. Delikatnie rozcięte fabryczne siodełko na czubku. Myślicie, że jest szansa by wziasc za niego jakieś 2k? Byłbym wtedy bardzo zadowolony:)

Myślę o sprzedaży bo chciałbym dołożyć do Vento 4.0 z tego roku:)
#rower #szosa
źródło: comment_hBOko2k5JZFkOL9o7klihrmS3eZEdlCP.jpg
  • 12
@Hipodups: Rowery bardzoo szybko tracą na wartości, do tego jest po sezonie i można dorwać coś podobnego za 2300, ale wystawiłbym za 2000, może dorzuć koszyk na bidon/lampkę to ktoś się skusi.
@dablju_: wiem właśnie. Brakuje mi stopniowania z tyłu i chciałbym coś na rowerze lub 105. Rozważam też upgrade ze względu że podoba mi się rama w 2.0:)

Rozważam sprzedaż lub uograde jak wyciągnę łańcuch.
Na początek wsadziłbym do tyłu kasetę z tiagry 10 rzędów - przy 10 nie muszę wymieniac odrazu piasty:)
Przerzutka i klamka że 105. Taki upgrade 600zl a zyskalbym 2 przełożenia i lepsze stopniowanie.

Potem za jakiś czas